Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miről divat mostanában postoln...

Miről divat mostanában postolni közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Úgy értem, télen mindenki az ausztrál tűzről írt, aztán a Maradj otthon, most Black Life Matter meg Pride.

Félreértés ne essék, én azt próbálom tanulmányozni, hogyan kapcsolódik a való élet egyes tömegekre kivetült jelensége a közösségi oldalakon való aktivitashoz. Ti postoltok, megosztotok bármi ilyet is? Trianon stb.



2020. jún. 4. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

A lényeg hogy éppen pc legyen a téma és máris siker.


Soha nem osztok meg ilyenről semmit.

2020. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mindig ami éppen aktuális és fontos, azt meg szoktam osztani, általában arra vonatkozóan, hogy hogyan tudunk az adott ügyben segíteni, illetve olyan információt szoktam alkalmanként, amit a média nem nagyon fed le vagy tévesen mutat be.

Nem azért, mert menő, pont le-szrom, ha valakit nem érdekel az ilyesmi, nem az ő kedvükért posztolok, nyugodtan ki lehet követni, le lehet tiltani. Ha menő és népszerű akarnék akarnék lenni, nem a baloldal javára politizálnék, hanem kidobnám a s-ggem a világhálóra lol.

2020. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Divat szerintem a konteók és áltudományos cikkek megosztása. Laposföld, citrommal gyógyítható a rák, az 5G káros hatásai, laborban készült a koronavírus, chemtrail és társai.
2020. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!