Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez, hogy valaki...

Miért van ez, hogy valaki ennyiért eldobná az életét?

Figyelt kérdés

Valaki tényleg ezerért(rossz családi helyzet, kevés pénz, megeroszakoltak) valaki meg képes lenne azert öngyilkos lenni mert mert nem lájkolták a képét, vagy a barátnője kibeszélte.

Lehet szívtelen vagyok de én sosem tudnám összehasonlítani azt hogy hogyan tudja a két okot ugyan annyi nehézségi szinten venni valaki.

Tudkm hogy az emberek máshogy élik meg a dolgokat de ez nekem meg is érthetetlen.



2020. jún. 4. 11:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Összehasonlítálani helyett megérteni-t akartam irni
2020. jún. 4. 12:11
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

értékrend hiánya, alacsony önbecsülés, nem figyelnek oda rá a szülei, szeretethiányos, figyelem hiányos, egyéb pszichológiai probléma.


Kívülről csak találgat az ember.

2020. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem érted mert nincsenek öngyilkos hajlamaid. Másoknak vannak. Ennyi a történet.
2020. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szamodra mi volna a legnehezebb problema, amit mar nem tudnal elviselni, es az ongyilkossag lenne a megoldas?
2020. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ongyilkosság szerintem semmire se a megoldás, lehet hülyeség ezt mondani de jobban "megertem" azt akivel csak rossz történt az életben és nem akarja többet átelni
2020. jún. 4. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert mentális problémái vannak az ilyen embernek.

Lehet pl csak azért van ma sz.r kedvem mert valaki csúnyán nézett rám.

De a valóságban lehet azért ilyen el.cseszett a személyiségem, mert alkoholista szülők neveltek

2020. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a #2-es írta, kívülről akinek nincsenek ilyen pszichés gondja csak találgatni lehet..nekem is gyakran vannak hasonló gondolataim így én beletudok gondolni mi vihet rá egy embert ilyesmire. A baj az hogy én is hiába próbáltam beszélni bárkivel mind azzal jöttek hogy "tehát afrikában éheznek, meg menekülnek" így inkább már megtartom a gondjaimat magamnak! 3 pszichológus-nál voltam életemben, de az is pénzkidobás volt. Inkább támogatni kéne egymást, az sokkal többet ér, mindegy te milyen jelentéktelennek gondolod a problémáit mert bármikor megtörténhet a baj. :)
2020. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!