Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme koncerteken telefon...

Mi értelme koncerteken telefonnal videózni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom megérteni az embereket, akik végigvideóznak egy koncertet a telefonjukkal. Semmi baj azzal, ha valamit felvesznek de miért kell az egészet? Akik mögöttük vannak, csak a telefonképernyőt látják..

Miért nem élvezik a koncertet ha már ott vannak? Úgyis kiadásra kerül a koncert DVD-n, youtubeon meg ezer más felvétel van.



2020. jún. 5. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Jó kérdés. Buták, teljesen értelmetlen.

Kiváltképp, amikor sztoriként kirakják Instagram-ra, s egy értelmezhetetlen mélyhanglüktetést hallasz, meg értelmezhetetlen képet.

1 db fél percea videó emlék gyanánt, aztán kész.

2020. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ballagást/iskolai műsort is végigkameráznak szülők 50 ezres, használhatatlan objektívű kis telefonokkal, meg 10 éves kézikamerákkal... Miközben állvánnyal, profi eszközzel, közelről felveszik az egész eseményt arra kijelölt emberek.
2020. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Azért, mert a modern technika eljövetelével az emberek már nem megélni akarják a dolgokat, hanem kiposztolni. Ezért van amikor focimeccseken vagy más sporteseményeken orrba-szájba kameráznak a telefonnal ,ahelyett, hogy tapsolnának egy gólnál. Ugyanez a koncerteken. Menőbb kirakni a haveroknak, hogy te ott voltál, mintsem átélni és egy jót szórakozni. Ez a modern világ rákfenéje.
2020. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Van az emberekben egyfajta késztetés bizonyos dolgok iránt.


ilyen a vágy, hogy megörökítsünk dolgokat fotón/videón akkor is, ha arról készül 1 millió másik, vagy profi felvétel. Mert akkor is "mi csináltuk". Ehhez persze hozzá jön a mai "meg kell mutatni" érzés.


Egyszerűen szeretn(én)ek az emberek fontosak lenni.


Valahol ezért működik ez az oldal is, ezért van egy rakás kamu kérdés, meg ezért adunk válaszokat, mert érezni akarjuk, hogy "számít" a véleményünk, akkor is ha valójában marhára nem.

2020. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Mert egyfajta emlék az is.
2020. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi.
2020. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A teljes koncertet nyilván nem vennék fel soha, de részleteket szoktam párszor, pláne ha épp olyan dal megy, amit ismerek és szeretek is. Hónapok, vagy akár évek múlva nagyon nosztalgikus érzés visszanézni őket, és kicsit felidézni, hogy milyen is volt ezt élőben átélni.
2020. jún. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen rögzítek videókat koncerteken videókamerával vagy digitális fényképezőgéppel, olykor telefonnal is. Néha teljes műsorokat is felveszek, egyrészt mert gyűjtöm őket, másrészt mert kedvelem azt a bizonyos előadót vagy együttest. És igen, valóban jó ezeket a felvételeket visszanézni évek múlva is. Kiposztolni nemigen szoktam őket, inkább csak a saját magam szórakozására gyűjtöm őket. És többnyire hátrébbról videózok, hogy ne nagyon zavarjam vele a mögöttem állókat.

Ja és nagyon sok felvétel nem kerül fel a youtube-ra, és nem adják ki DVD-n sem.

Persze ha külföldi a fellépő, akkor többnyire készülnek ilyen felvételek is, de nekem nagyon sok olyan anyagom van, amiből nincs felvétel a neten.

2020. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!