Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is szomorúan látja, hogy...

Más is szomorúan látja, hogy ismét megszaporodtak az autóval járkáló emberek a fővárosban? A kijárási korlátozás alatt sokkal jobb volt (ez is).

Figyelt kérdés
Annyira hiányzik, hogy a lusta disznó emberek nem 50 m-t is autóval tettek meg, mivel az üzletek délután 3 után már zárva voltak. Autók alig jártam, a tömegközlekedéseken is alig voltak emberek, a plázákban sem volt az az undorító tömeg. Olyan jó lenne már az a 2. hullám :D
2020. jún. 5. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Én az ilyen unott, panaszkodós embereket utálom, mint te, akiknek soha nem jó semmi.

Milyen 2. hullám? Hagyjuk már. Minden évben van szezonális influenza, amiben jóval többen hallnak meg, mint ebbe a médiavírusba.

2020. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen, az emberek szeretnek jönni-menni és nem lehet őket hosszú távon bezárni "mert csak" alapon. Azt meg nem lehet elvárni hogy egy közel 2 milliós nagyváros olyan legyen mint egy pár ezer fős falu ahol csak boltba járnak az emberek meg otthon kertészkednek szabadidejükben.
2020. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Tegnap volt pár elintéznivalóm, még nem volt vészes a forgalom. A belvárosban voltam főként, a rakparton és a hidakon is jó volt még a közlekedés... Bárcsak maradna az a szint, ami még most van, őszintén szólva én ennek is örülnék.


Én nem kívánom vissza az elmúlt két hónapot. Sem másoknak rosszat. De sokkal szebb lenne a város és sokkal hatékonyabb lenne a tömegközlekedés, ha adót vezetnének be a városban autóval közlekedésre (mondjuk családi és időskori kedvezménnyel, mert azt megértem, de általában egy kocsiban egy ember ül, az is fiatal (20-50)...


Igazából nem tudom, mi a jó megoldás. Nekem eddig sem volt bajom a tömegközlekedéssel.

2020. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető hogy aki megteheti, nem fog a tömegközlekedésen maszkban utazni. Márpedig dolgozni mostmár egyre többeknek vissza kell menni. Valóban jó lenne az autók számát leszorítani a városban, több okból is, de én megértem hogy a jelenlegi helyzetben nem ez a prioritás.
2020. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Egy forgalmas út mellett lakom, ahol este 10h. után nagy csend volt. Most ez visszajött:(.
2020. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!