Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy au pairnek tényleg alapfel...

Egy au pairnek tényleg alapfeltétel a jogosítvány?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam rajta, hogy jövőre kiutaznék 1 évre az USA-ba ebben a munkakörben, és olvastam a feltételeknél a jogosítványt. Tervezem egyébként letenni, de ha nem lesz meg mire mennék, akkor nem is enged ki az ügynökség? Azoktól várok elsősorban választ akiknek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, voltak már au pairek
2020. jún. 5. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztalat, én is csak utánaolvastam, hogy ott még a vécére is kocsival mennek, plusz a gyereket vinni-hozni kell.
2020. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az USA-ban elég alap, mert szar a tömegközlekedés.
2020. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Papírjaid már megvannak a munkavállaláshoz?

Irigyellek!

2020. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
tekintve, hogy nem fogsz tudni máshogy közlekedni ott
2020. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt tudtam, hogy ott főként autóval közlekednek, de nem gondoltam, hogy ennyire rossz a tömegközlekedés.😊 végülis nemsokára kezdem, aztán igyekszem beleadni mindent, nehogy emiatt ússzon el. Mondjuk van még 7 évem a max korhatárig, de inkább minél előbb mennék.
2020. jún. 5. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyertél a zöldkártya lottón?
2020. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem nyertem. De élni nem is hiszem hogy élnék kint. Nem tudom, ha valaki meglátja az USA szót, miért gondolja, hogy csak greencarddal lehet kint lenni. Az au pairkedés általában 1 évre szól, ezt az ügynökséggel kell lebizniszelni. De csomó módja van,akár hogy kitudj költözni legálisan persze. Legalábbis 3 fajta mód már eszembejutott. De szerintem hitelesebb ha utánanézel, mintha tőlem olvasnád el.
2020. jún. 5. 21:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm, megnézem..
2020. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem itt kell kérdezni, hanem elolvasni az Au-Pairkedés kijutás feltételeit.

Részlet:

Az online profilban kért információkon túl a következőket is biztosítanod kell:


Legalább három, nem családtagtól származó referencia

Személyes levél a befogadó családnak

Fotók, amelyek a legjobban képviselnek Téged és az életed

Egy orvos igazolás, amely igazolja, hogy egészséges vagy ahhoz, hogy részt vegyél a programban

Fénymásolatok az elvégzett iskolai bizonyítványaidról, a jogosítványodról és erkölcsi bizonyítvány, ami tanúsítja, hogy bűntetlen előítéletű vagy.

2020. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen utolsó, ezeket tudom.😊

De én személyszerint csak 2 nevesebb ügynökségben bízom annyira, hogy általuk menjek ki, és nem néztem végig, hogy mindenhol feltétel e a jogsi. Csak ennél a kettőnél.

2020. jún. 5. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!