Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez hogy megy az instagramon?

Ez hogy megy az instagramon?

Figyelt kérdés
Elég új vagyok instán és nem értem hogy amikor vannak emberek akikkel ismerjük egymást és bekövetem mert érdekel mit rak ki, engedélyezi a követést de nem követ vissza az miért van? kb olyan érzés mintha szarna rám de facebookon meg beszivezi a képeim. Vagy esetleg lehetséges olyan hogy vár valamennyi időt hogy meglássa hogy csak azért követtem e be hogy több követőm legyen(és ha nem követ vissza kikövetem) vagy tényleg érdekel hogy mit rak ki. valaki felvilágosítana ezzel kapcsolatban?

2020. jún. 6. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért követne vissza?

Engem is sokan követnek olyanok, akiket én nem követek vissza, mert lehet, én érdeklem őket, de engem ők nem érdekelnek.

2020. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most erre mit lehet írni? Lehet, hogy vár, hogy te kiköveted-e, de lehet, hogy szimplán nem érdekled attól függetlenül, hogy a Facebookon elférsz.
2020. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Én szoktam ilyet csinálni. Ha valakit érdekel, én mit posztolok még nem jelenti egyből azt, hogy engem is érdekel, ő mit posztol.

Nem sz-rok rá, nem utálom, de megválogatom, hogy mik kerüljenek a feedembe, nem szeretek sok embert feleslegesen bekövetni, inkább követek kevés 100-150 embert és azok olyanok, akiknek a dolgai tényleg érdekelnek. Nem akarom felhígítani a feedem és pont a számomra fontos emberek posztjait elveszíteni vagy nehezen megtalálni.

2020. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

máshogy tekintek a Facebook-ra, mint az Instagram-ra, az előbbire szinte nem rakok ki semmit, míg az utóbbira jóval többet (régen sokat kirándultunk, és sok képet csinálok a természetről, meg járok lovagolni). instán csakis olyan embereket követek (hírességektől, pár lovastól eltekintve), akik közel állnak hozzám, jobban ismerjük egymást, tehát megválogatom kiket követek. ezt azért csinálom, mert nem szeretném, hogy a "feed-em" tele legyen nem kívánt tartalommal. szóval a leírtak alapján hasonlóan gondolkodhatunk a #3 válaszolóval, én sem szeretem feleslegesen követni embereket.

nálatok az lehet, hogy nem annyira kíváncsi arra, hogy mit posztolsz, esetleg, ha a neved nincs kint, nem ismert fel.

de az tény, hogy manapság elég nagy divat az, hogy valaki nagyobb vagy kisebb követőszámmal bekövet téged, te jóformán vissza sem követted még, de ő már ki is követ. velem egyszer csinált ilyen egyik osztálytársam, aztán én is kikövettem :D

2020. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!