Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gyerekek miért nem hasonlìta...

A gyerekek miért nem hasonlìtanak a szüleikre?

Figyelt kérdés
Némelyik gyerek olyan cuki, megnézed mondjuk az apját, aztán ég és föld a különbség. Az egyik cukorborsó, a másik magánakvaló, gonosz stb. Miért ekkora a különbsègek a családtagok között?
2020. jún. 7. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Génlottó!
2020. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

De, nagyon is hasonlítanak, csak mivel kevés szakismerettel rendelkezel, ezért nem veszed ezt észre.

Külsőre és belsőre is igen hasonlítanak a gyerekek a szüleikre. Sőt, mivel a szülők nevelték, ezért még inkább.


Vizsgáld meg magad és szüleidet, hogy te mennyire hasonlítasz rájuk.

2020. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek nagyrészében hasonlitanak a gyerekek valamelyik szülőre, vagy mindkettőre

De valamikor előfordul ún. genetikai ugrás és olyankor a gyerek mondjuk a nagyszülőre hasonlit nem pedig a szülőre

De a szülői gént mindenki viszi magában tehát az nem veszik el

2020. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekekről van szó. Várd amíg idősebbek lesznek,kialakul a személyiségük.
2020. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez magán véleményem,de én még nem igazán lettem csúnya gyereket.Később változik az arcuk Egyébként is.Én például szőke voltam,nincs a családba egy szőke se.Később besötétedett a hajam,így apukám hajszínét örököltem.A nővérem meg gyerekkorába hasonlított apukánkra,most meg nagymamánkra hasonlít.A másik kettő bátyám gyerekorukba hasonlított apunkra,ahogy kifejlődött az arcuk inkább anyunkra.Tehát idő kérdése mindenkinél.
2020. jún. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hetedik felmenőig bárkire üthet a gyerek.
2020. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!