Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon, Budapesten...

Magyarországon, Budapesten még mindig gyakran előfordul, hogy ha egy Natalie Portman vagy Ariana Grande alkatú húszas évei második felében járó barátnőjő pasit lepedofiloznak?

Figyelt kérdés

Az utolsó exem 178 cm magas C kosaras melltartót hordó, igazi szépség volt, doktorátussal úgyhogy jól sejthetően okos.


Szóval nem csak petite lányokkal jártam.


A kérdés a (szintén) nem is magyar ajkú mostani barátnőm miatt jutott eszembe. Ha hazalátogatna velem az esetleges határnyítás után, hogy akkor mire számíthatunk ezzen a téren.


2020. jún. 7. 22:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Most mondta párom, hogy 4-dikén megnyílt a határ.
2020. jún. 7. 22:54
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát... erre a kérdésre nem nagyon lehet mit mondani...


Ezt általában poénnak be szokták dobni néha, főleg ha magas a srác, és idősebbnek tűnik, pl. van szakálla, nem kölyökképű.

De ez miért probléma? maximum a ismerősök ha mondják, az utcán nem fog beszólni senki. :)

2020. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 20-as évei második felében jár, akkor hogy lehetnél pedofil? Értelmetlen a kérdés.
2020. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nem pedofiloznak le. De az a poén valószínű hogy szárnya kap, hogy állva le tud szopni. Bár, nem tudom milyen magas vagy, kérdező. Viszont, én 149 cm vagyok, és ezt folyton hallom🤷🏼 Pedofil poén viszont még sose volt.
2020. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Harmincegy cetivel vagyok magassabb.


#4 Az olyan bunkókkal ne foglakozz!


Tényleg gyakrabban hallani ezt. Visszont a párom nem tud magyarul. A pefofil-t visszont érti. Meg engem is zavarna.

2020. jún. 7. 23:07
 6/15 A kérdező kommentje:
#3 Azt nem mondtam, hogy értelmes emberek mondták régebbi szintén 25+ barátnőmnél. Meg volt, hogy ittadak is voltak. De azért értelmes a kérdés, mert nem egyszer megtörtént ez velem Budapesten.
2020. jún. 7. 23:10
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocs a sok elütésért!
2020. jún. 7. 23:11
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Magyarországon járhatsz egy 14 évessel is akár, és lesz mögötted egy csordányi férfi, aki küzd a jogodert, hogy gyerekekkel dughass. Ha nem vagy ténylegesen pedofil, akkor mindenki leszarja hogy kivel jársz. Nem is értem hogy honnan ez az áldozatkomplexus.
2020. jún. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy írigyek szóltak be régebben. Mert nem voltak hajlanoak elmondani.
2020. jún. 8. 00:20
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted itthon minden ember tudja, hogy Natalie Portman meg Ariana Grande milyen alkatú?
2020. jún. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!