Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is utál szakemberekkel...

Más is utál szakemberekkel kommunikálni?

Figyelt kérdés

Görcsben áll a gyomrom, mikor autószerelőhöz kell mennem, festőkkel, burkolókkal stb kell beszélnem. Az autószerelőn látszódik, hogy a pokolra kíván már akkor mikor meglát. Pedig hát ebből él, ezért kapja a fizetését. Festőktől is ha már egy kicsit komolyabbat kér az ember a pofákat vágják csak, legszívesebben fehérre festenének minden falat és ennyi.


Miért van ez? Nem gondolom, hogy túl nagy igényeim lennének feléjük és mindig mindenkivel teljesen normálisan kommunikálok, tisztelem őket és a munkájukat is.



2020. jún. 7. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem az autóvill. javítóműhely vezetője kedvezményeket ad "kapcsolatunkra tekintettel". Mivel általában hozzájuk viszem az autót. Az autószerelő szembeszomszéd, akivel alapjáraton is jóban vagyunk.

Festőm egyszer elárulta, hogy egyedül nekem hajlandó megvenni az anyagot is, mert engem ismer, és tudja, hogy amivel megbíztam, azt nem mondom vissza és ki is fizetem vita nélkül.


Vagy nem megfelelő emberekkel akadsz össze, vagy nem jól kommunikálsz.

Vagy valami más miatt gázos vagy nekik.

2020. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Szakemberek kérdése. Ne feledd, Magyarországon akinek volt sütni valója, elment.


Aki ráér hamar, annak örülj. Egyébként vannak olyan szakemberek, akik fél teljes évre be vannak táblázva.

2020. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első, neked szerencséd van, hogy ismered őket. Sajnos nekem ez nem adatott meg.


Én szívesen várok rájuk egyébként, ezzel nincs bajom. Az autószerelő is mondhatja felőlem nem sürgős esetnél, hogy majd egy-két hét múlva. Még mindig kellemesebb érzés mint a ciccegéseket és a bunkó, lekezelő, türelmetlen hangnemet hallgatni.

2020. jún. 8. 00:39
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nem is megyek ilyen helyekre. Amíg nem volt pénzem új autóra, addig buszoztam. A lakásomat nem újítom fel. Inkább elköltözök majd ha úgy van. Ha valami elromlik, akkor kidobom, és veszek újat.
2020. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon tudom miről beszélsz.

Nekem is sok helyen vágták az arcokat. Főleg mikor meg akartam nézni a kész munkát mielött elhozom.

Megoldásom az hogy többet ilyen helyre nem viszem, inkább fizetek többet normálisnál. Persze mire kifog az ember egy jót addig végig zongoráz párat.

Nem mind ilyen, de nagyon sok.


Engem volt hogy kinevetett és lehülyézett egy szakember feltettem egy szakmai kérdést, hogy "Hogy lehet ezt nem tudni." Mondtam neki hogy ha tudnám ezeket akkor nem lenne a munkájára szükségem.


De ismerős mondta hogy ennek az az oka hogy sok szakember csak nagy megrendeléseket szeret elvállalni, sokszor cégektől mert akkor 2-3 hétre fix megvan a munka. És lehet hogyha téged bevállal kis munkára akkor azt kell mondania a cégnek aki menet közben telefonál hogy 2 nappal késöbb és emiatt viszik majd máshova a melót, mert nekik az a +2 nap míg nincs autó is sok pénz kiesés.

2020. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!