Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket küldtek már ki a...

Titeket küldtek már ki a boltból, mert rossz időben mentetek vásárolni?

Figyelt kérdés
Én szombaton teljesen elfelejtkeztem az idősávról, és 11 körül bementem, azzal a lendülettel ki is küldtek.

2020. jún. 8. 00:25
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Mikor újra járhattam dolgozni, akkor egyszer megszokásból bementem munkahely felé menet az egyik Tesco-Expresszbe, 11 körül.

Gyakorlatilag levegőt se vettem, de már rám is szólt a biztonságiőr. Úgyhogy elnézést kértem, és kijöttem.

Kicsit ciki volt, de biztos, hogy nem én voltam az egyetlen, akivel ez megtörtént ott :D

2020. jún. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Gondolkodás nélkül mentem volna kajáért reggel a tescoba, mire kiabál mögöttem a biztonsági őr, hogy délbe jöjjek vissza. Totál elfelejtettem.


De nem volt gáz, hidd el, a legtöbb emberrel, akit ismerek, megtörtént már :D

2020. jún. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a sarki kisboltba mentem nem sokkal az utan, hogy bevezettek.

A no olyan goromban mordult ram "elmult mar 65?", hogy rogton kifordultam. azt hittem, hogy megver :) Oda tobbet mondjuk nem megyek, mert egy bunko volt plusz kesobb lattam nyilvanvaloan 65 ev alattiakat ott vasarolni 12 elott.

2020. jún. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap történt meg, nem szóltak ránk és utólag jöttünk rá, hogy még csak 11 óra volt.
2020. jún. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már eltörölhetnék ezt a kib...szott idősávos dolgot:(
2020. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, viszont nálunk a 65 év felettiek úgy értelmezik a rendeletet, hogy 9-12 ig csak ők mehetnek, de bármikor máskor is bemehetnek a boltba. Be is mennek, nem is küldi ki őket senki. Szóval nyugi,elég sokan vannak, akik rossz időben mennek a boltba.
2020. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Most volt pár napja. Cipőbolt és drogéria után reflexből befordultam a Pennybe, valami kajáért, mindezt 11 magasságában. A biztonsági őr szólt, hogy rosszkor jövök, de nagyon normálisan és kedvesen, semmi agresszió nem volt.
2020. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!