Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyek azok a tabu témák...

Melyek azok a tabu témák amikről nagyon könnyen/nehezen beszélsz?

Figyelt kérdés

2020. jún. 8. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Én nem érzem kényelmetlennek,hogy olyan dologról beszéljek ami másoknak 'tabu'. Főleg,hogy a legtöbb tabu téme olyan,hogy még többet kéne róla beszélni,ha lehet.
2020. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Amiről nehezen: az a halál, haldoklás és kb.minden, ami ehhez kapcsolódik.

Minden másról könnyen.

2020. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem igazán van ilyen szerintem.
2020. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
szex, csalad
2020. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Nincs olyan, amiről ne tudnék beszélni, kimondottan nem szeretem a tabukat és irritál, ha valakinek van "érzékeny ponjta", amire külön figyelni kell.
2020. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
5. pedig sok embernek kéne ügyelni az érzékeny pontjára. az is lehet,hogy ptsd-je van egy eseménytől vagy egy témától és akkor figyelned kéne arra,hogy ne hozd fel.
2020. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hangulatfüggő is, de általában nyitott vagyok rá, hogy halálról, fizikai és mentális betegségesről, szexről, intim témákról, személyes tapasztalatokról és érzésekről, politikailag nem korrekt témáról (mocskos lipsi vagyok, szóval nem gyűlöletből tolom azokat se) beszéljek. Hirtelen olyan sok tabu nem is jöt eszembe, mert tényleg nyitott alkat vagyok.


24/F

2020. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mármint kivel? Barátokkal bármiről beszélek igazából. Ott nincs tabu. Távolabbi ismerősök, munkatársak, rokonok előtt ezekről nem beszélek szívesen: szexualitás, családi problémák, pénzügyeim, mentális betegségeim.
2020. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%
6, szerintem illene egy felnőtt embernek helyén kezelnie a saját érzéseit. Úgy nem lehet normálisan beszélgetni, ha midnig figyelnem kell arra, hogy kinek milyen fájdalma van.
2020. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

1, Lábfétises vagyok, a női lábakat szeretem;

2, Miért nincs párom?

2020. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!