Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha annyit stressze...

Mit tegyek, ha annyit stresszelek, hogy már a fejem is fáj esténként?

Figyelt kérdés

Szerintem ez ilyen tinédzser f■szság lehet, vagy én nem tudom. Nem halt meg senkim, nem ért semmilyen hatás.


Olyan fél éve kezdődött el, hogy stresszelek. Pl.: ha írok valakinek valamit, akkor félek, hogy rosszat írtam, ha nem jelöl meg a képein, akkor biztos haragszik rám, ha nem nézi meg, amit írtam, akkor biztos utál.

És 3 napja olyan depressziós időszakom van, ha fogalmazhatok így. Én így érzem. Reggel, délben és délután minden happy, majd este fele bedepizek, előjönnek a rossz gondolatok és sírok. Olyan este 8-9 fele pedig elkezd fájni a fejem. De úgy az egész fejem. Nagyon. Hiába veszek be gyógyszert, valamiért nem hat.



2020. jún. 8. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugy erzed senki nem szeret?
2020. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2020. jún. 12. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
én is :(
2020. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj nem kell elkeseredni

Miért érdekel hogy ki mit gondol

Nem kell félelemben élni és ha elrontalsz valamit akkor mi van emberek vagyunk hibázunk

De a másikat a hibáival együtt szeretjük nem kell mindig a rosszat látni és bele beszelni gondolatokat gyártani

Néha egy kis batorsagon múlik az egész ne félj megmutatni ki vagy

Mindig lesznek olyanok akik téged szeretnek és mindig lesznek olyanok akik nem de azokat nagy ívben le kell sza*ni

Nincs mitől felni idegeskedni emberek vagyunk jó és rossz tulajdonságokkal néha tévedünk és hibazunk kudarcokbol tanulunk és megtanultunk szeretni boldogok lenni

2020. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fejfájáskor mérd meg a vérnyomásodat, a fejfájás nem a semmitől van.
2020. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!