Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a románokról?

Mi a véleményetek a románokról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Senkit sem fogok lepontozni, mindenkinek tiszteletben tartom hozzáállását. Köszönöm :)

2020. jún. 9. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Román férfiak jóképűek,ezt láttam mikor ott jártam.:)
2020. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Melyikről? A szomszádomról, aki 5.-ben adott Eminescu kötetet, mert az iskolába kellet, vagy arról amelyik 3. (vagy 4.) telén megkergetett engem meg az egyik osztálytársam az iskolából hazafelé menet? (jóval nagyobb volt mint mi)
2020. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
97%

Igazából nincs róluk különösebb véleményem, kollektíven egy nemzetet tagjait sem utálom/szeretem csak a származásuk miatt.

Természetesen a magyargyűlölő románokat elítélem, de ez fordítva is igaz.

A Trianonról nem a ma élő románok tehetnek, sem bármi, a mútban Magyarországot ért veszteségről, ezért nem értem, ha valaki ösztönösen elkezd káromkodni, ha például meglát egy román rendszámos autót.

2020. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Katonatemetőt rongálnak, szóval aljanépség.
2020. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak egy pár millióan. Nyilván van köztük mindenféle ember.
2020. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Romanok az Egyesult Kiralysagban?

Alja, es utaljak a magyarokat, ha egyaltalan kapsz munkat toluk(beultek az osszes vendeglatos munkakozvetitobe), akkor neked jut a neheze, mint magyar.

En szemely szerint egyetlen egy normalis kedves romannal nem talalkoztam kint.

2020. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Egy rendes kedves roman berlo ismerosom van. De o csak egy ember.
2020. jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még :D
2020. jún. 9. 23:31
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Egyetlen hosszabb interakcióm román emberekkel Hollandiában volt egyetemen, ahol a szakomon rengeteg román volt és mivel angolul kommunikáltunk senkiről sem tudtam volna megállapítani hogy román.


Ugyan olyanok voltak mint bármely más országból származó diákok.


Akiket megismertem meg rettenetesen rendesek voltak.


Egyedüli furcsa beszélgetésem Trianonról volt egyikükkel órán, amikor Magyarországról tartottam előadást. Azt is a román szaktársam kezdeményezte, hogy "Mit gondolsz Trianonról?" és kicsit olyan volt mintha ő várt volna tőle negatív reakciót és ő ítélt volna meg engem, de a válaszom normális volt így látszólag megnyugodott.

2020. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
95%
Szia. Az én férjem román. Megismerkedésünk óta a tenyerén hordoz, a családja is nagyon aranyos.. Őszintén megmondom, hogy itt Romániában eddig csak pozitívat csalódtam. Az emberek kultúráltak, illemtudóak. Tiszteletben tartják a másik életét. A román nyelv viszont nagyon nehéz, én 2 évig tanultam, addig angolul beszéltem... De nem bántam meg.. Kiköltöztem romániába, azóta galambot lehetne velem fogattatni😊😊
2020. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!