Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan rázzak le valakit itt...

Hogyan rázzak le valakit itt gyakorin privátban?

Figyelt kérdés

Már kezdem unni, sőt már rég unom, hogy vele irogatok. Az elején még normális volt, de most már nagyon kezd elmenni ez az egész perverz irányba. Az a baj, hogy az elején amikor segíteni akart (ennek még semmi köze nem volt a perverzióhoz), akkor kiváncsi volt, hogy nézem ki, és előbb ő küldött magáról képet, aztán én. De azt akár le is menthette, és attól félek, hogy ha most itt letiltom, akkor bosszúból felrakja az én képemet (csak egy selfie, tehát semmi ciki kép), és odaírja alá a perverzségeimet amit írtam neki. Én nem akartam ezt a játékot játszani, de annyira kérlelt. És olyanokat írok amit nem gondolok komolyan, de félek, hogy ha rosszat mondok, akkor felrakja Facebookra a selfiet amit küldtem neki, és oda írja alá, a ciki dolgokat amiket én írtam neki.


Hogy rázzam le?! Nagyon nem akar lekopni. Azt most már megfogadtam, hogy soha többet nem kezdek el irogatni itt egy fiúval sem, mert itt is csak a perverzek vannak. És hiába akarnak eleinte segíteni, meg kedvesek, a vége mindig ugyanaz.


2020. jún. 10. 21:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
miért nem tiltod le? Egy kattintás...
2020. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Elmondta miért nem szeretné tiltani,

Bróbáld megbeszélni vele hogy nem vagy kíváncsi rá

2020. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy miért nem. Mert akkor bosszúból felrakhatja a képemet Facebookra és cikis szöveget írhat alá.

Ja és az email címem is megvan neki, szóval ott még írhat, és ott nem tudom letiltani.

2020. jún. 10. 21:35
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem akkor gondolkodtál mikor te is perverz üzeneteket irogattál neki?
2020. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Tudom, bocsi. Én nem akartam neki perverz üziket irogatni, de ő most is mondja, hogy próbáljam meg elcsábítani, meg, hogy kiváncsi rá mennyire vagyok belevaló, vagány csaj, tehát izgassam fel, meg mondjam el, hogy mit csinálnék vele. És most se tudom mit írjak.


Tudom hülye voltam. Máskor jobban meggondolom, mielőtt bárkivel privátban elkezdenék beszélgetni. Amúgy azért nem ráztam le korábban, mert az elején olyan kedvesen segíteni próbált meg megvígasztalni egy kérdésemet illetően, és utána nkiállt kérdezgetni, hogy volt-e már pasim? Szűz vayok-e még? Meg, hogy ha ő rámhajtana mit szólnék és megpróbálhatja-e? Most ha én erre azt írtam volna, hogy nem, akkor meg kérdezgetett volna, hogy miért nem? És lehet megsértődött volna.

2020. jún. 10. 21:43
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
De amugy szerintem is jobban jársz ha csak simán tiltanád
2020. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És mi van ha keres emailben? Onnan nem tudom letiltani.
2020. jún. 10. 21:47
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem írsz és kész
2020. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

Basszus nagyon sz.r helyzetben vagy a fotó és az e-mail címed miatt (amennyiben abból tudja a teljes nevedet).

Soha többet me add ki magad itt!!

Nagyon sajnálom, nincs ötletem hogy jöjj ki belőle jól :-(

2020. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Fészbúk profil, internet cím felszámol, gyakorin tiltás. Új profilok, internetcím inkognitóba. Kép tagadása. Jövőbe tekintő, átgondolt kommunikáció.
2020. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!