Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogos a kiakadásom?

Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bár valószínűleg nem jogos annyira. Annyi a történet, hogy egész délelőtt a városban rohangáltam mer dolgom volt. Beértem a lakhelyemre és itt gondoltam bemegyek a boltba habár 65alatt vagyok nincs dél. Szerettem volna kaját vinni haza mert ennyi szaladgálás után nincs kedvem haza meg vissza indulni(vagy 4szer szálltam át csak vissza a tömeg közlekedésen).

Bementem mondom ok még nem szóltak, hogy menjek ki, össze válogattam mi kell. Rajtam kívül volt egy csávesz az is kB 30-40éves lehetett. Beálltam a sorba kb senki nem volt előttem egy nénivel bíbelődtek, gondolom vmi visszáruzás lehetett. Vmi nem jó helyre lett kirakva vagy nem tudom, ezt mind megvártam aztán a kolléganő beállt elém csak úgy h megvegye a kajáját, ezt is megvártam, aztán még neki álltak úgy temperamentumosan megbeszélni, hogy az említett néni terméke mennyire van rossz helyen. Végre sorra kerülök és akkor se köszönés se annyi bocsi h várnod kellett, lehúzva az első terméket, azt mondták, hogy nem fizethetek, várjak délig 3/4órát.

Mögöttem egy néni állt az, meg azt mondta rám, hogy "ki engedte ezt be?" mintha leprás lennék de közben mindenkin volt maszk és igyekeztem kellő távolságot tartani.


Tudom, hogy védjük egymást meg minden de ez nagyon kiakasztott. Tudom, hogy nem akkora tragédia de, hogy kiflit se tudjon venni az ember a családnak....

De még a dolgozók viselkedése is felháborító volt.

Hozzáteszem idáig mindig a nekem való idősávban vásároltam, sose mentem ekkor.

Nektek mi a véleményetek?


2020. jún. 11. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Az hogy most ez a törvény, be kell tartani. A dolgozók ott hibázták az elsőt, hogy beengedtek. Nekem is kellemetlen, hogy fel kell korán kelnem, ha reggelizni akarok, de ez van. most.
2020. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

A dolgozók bunkók voltak, a néniről nem is beszélve (tipikus "engem tiszteljenek mert öreg vagyok de én nem tisztelek senkit")


Viszont bemenned nem kellett volna, hiszen számíthattál volna rá, hogy nem fognak kiszolgálni. Ettől függetlenül a dolgozók is hibáztak, mert ahelyett hogy váratnak, már akkor szólniuk kellett volna, amikor betetted a lábad a boltba.

2020. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én nem védek senkit. Ha esetleg felhúzom a maszkot ami semmit se ér az tőlem már nagy teljesítmény. Az öregasszonyt meg pofán tüsszentettem volna.
2020. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már be sem mentem volna. Semmi kedvem esetlegesen konfrontálódni, amikor tudom, hogy minden szempontból igazuk van. Mire számítottál?
2020. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!