Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarják kicsinálni...

Miért akarják kicsinálni J.K.Rowlingot?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy miket Tweetelt,meg minden.Csak nem látom,ez hol bizonyíték arra,hogy ő transzfób.Azt hiszem a TERF a helyes kifejezés erre.Azt is szeretném megkérdezni,hogy ez a kifejezés tulajdonképpen mit is takar.
2020. jún. 12. 16:18
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Meg szeretnék mindenkit kérni teljes tisztelettel,hogy ne sértegessen senkit.Ne személyeskedjen senki.Mindenki tartsa tiszteletben a másik véleményét.Akkor is,ha az számára sértő.Nem lehet mindig,mindenkinek megfeleni.Mindenki a kérdésre válaszoljon.
2020. jún. 12. 16:21
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

TERF= trans exclusionary radical feminist tehát transzokat kirekesztő radikális feminista.

És Rowlingot azért akarják kicsinálni mert úgy néz ki a hormonterápia elveszi az emberek agyát és azt hiszik a biológiai nem nem létezik.

2020. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Ez olyan, mint amikor a H&M egy feka kisgyereken reklámozott egy majmos pólót, és mindenki kiakadt, hogy mekkora rasszisták... a pc terrorhad mindenen képes felháborodni.
2020. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Ja az egész azzal kezdődött, hogy egy cikkben azt írták "személyek akik menstruálnak" és Rowling merte azt mondani, hogy azokat nőknek hívjuk. Mert a tény, hogy a nők menstruálnak már problematikus.
2020. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

Azert mert, ha azt mondod, hogy a ho feher, akkor a feketek megsertodnek, hogy rasszista vagy.

Manapsag eljutottunk oda, hogyha en azt mondom, hogy marsi haromlabu gotepetének tartom magam, es te nem fogadod ezt el, akkor "jogom" van tuntetni, hiszen az onkifejezesi szabadsagomat sertetted meg.


Az mar mellekes, hogy a szolasszabadsag azt is kellene, hogy jelentse, hogy szabadon kijelenthetem, hogy szerintem csak ferfi es noi nem letezik, a tobbi az mesterseges dolog.


Szoval, szerintem ezert akarjak kikesziteni. Mert egy feher, heteroszexualis ember nem mondhat semmit se masokrol.

2020. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Angliaban volt egy ovodai gyerekmondoka egy fekete baranyrol. Be lett tiltatva.


Amikor a legutobbi KingKong kijott, a feketek tiltakoztak, hogy a majom egy fekete ferfira hasonlitott :D


Ugyanerrol van szo. Az embereknek agyra ment a jodolguk.

2020. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
16%
Azért mert idióta, de ez nem újdonság.
2020. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Én akkor is csak azt várom, hogy a magyar Negro cukorkát mikor fogják betiltani a neve miatt. 😁
2020. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

#8 akkor a spanyol nyelvben meg kellene szunteni a fekete szin elnevezeset.

A negecsokot es atneveztek fekete hercegge, nem tudom, hogy azt meg lehet-e kapni egyaltalan.

2020. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
8: már próbálkoztak. Amerikaiak lefontózták és kiakadtak rajta. Nem lett belőle semmi szerrncsére.
2020. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!