Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a francért nem tudják...

Mi a francért nem tudják kiírni adok veszek csoportokban az árat?

Figyelt kérdés

20-30 komment születik csak abból, hogy "szia ára?" "ára nincs?" "árat küldesz priviben?"


Aztán erre még rájön az, hogy néhányan így adnak fel hirdetést, hogy az "ár nem publikus".


Komolyan nem értem. Mi nem publikus egy árban? Odaírod, hogy 20e Ft. vagy 89.990. tök mindegy...


Miért nem lehet kiírni az árat?


Egyszer én is rákérdeztem, hogy miért nem írja ki az árat, mert akkor nem kéne 30 embernek leírni privátban. Erre azt kommenteli vissza válaszként, hogy azért, mert az ár nem publikus.


Hű de komoly cipő lehet, hogy csak privátban lehet megtudni, hogy 9e Ft-ért vihető..


2020. jún. 13. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha rendszeresen adnak el cuccokat, félnek, hogy a nav megtalálja őket. :D
2020. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
annyi cuccot adsz el amennyit akarsz. ha az a te tolajdonodban van és egy fajta dologból nincs 100 nál több, akkor nincs gond. tehát, ha eladod a teljes garázsod tartalmát egyenként, akkor sincs semmi gond. de ha ebben a garázsban 500db ugyanolyan akkutöltő van pl akkor már igen. mert az már kereskedésnek minősül.
2020. jún. 13. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert olyan drága lehet a cucc amit árulnak, hogy nem érdeklődne senki.

Igy meg, hogy sokan ráirnak - rá tudja tukmálni valamelyik szerencsétlenre. Gondolom.


Én sose irnék rá senkire, ha nem tesz ki árat. Akármennyire tetszik a termék.

2020. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Mert olyan drágán adja, hogy a kutyának se kell, de így megnyugtatja magát, hogy legalább voltak érdeklődők.
2020. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vagy volt tapasztalata, hogy körberöhögik. És lesz egy olyan poszt ahol több a röhögős react, mint a tagok száma :D


pl simson 120e Ft-ért.. Vicc az egész. ezen akarnak meggazdagodni. ebben a pillanatban 580 röhögős react van azon a poszton. Egyébként egész szép simson. csak ne lenne ilyen irreálisan drága.

2020. jún. 13. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Vélhetően azért, mert irreális árat készül kérni az adott portékáért - és nem akarja nyilvánosan kapni a hideget-meleget. Speciel, következetesen nem állok olyan emberrel, szolgáltatóval szóba, amelynek "titkos" az árképzése. Borítsa, kenje, vegye magára a fekáliáját, ha nem képes tiszta lapokkal játszani! Számomra olyan elvi kérdés ez, mint amikor titkolja valaki, hogy milyen számról próbál hívni! Engem hívhatnak azóta is ezek az emberek, - mert következetesen nem reagálok a szám nélküli vagy külföldi hívásokra! -Nem is zaklat senki feleslegesen!
2020. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igen, ezt mondom én is.. Hogy nincs képe kiírni az árat. 99.99% ban 5-8 szoros árat kérnek ilyen esetben.
2020. jún. 13. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!