Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted mi történt az...

Szerinted mi történt az eltűnt emberekkel?

Figyelt kérdés
Azokra a magyar esetekre gondolok amik a mai napig sem derültek ki. Ismertél ilyen embert aki eltűnt, és nem került elő?
2020. jún. 15. 10:58
1 2
 1/15 Thispain ***** válasza:
100%
Szinte bármi. Vagy máshol élnek, vagy különleges módon fű alatt eltették őket láb alol.
2020. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden lehet , vizbe kútba szakadékba esnek , elraboljak őket szolgának prostinak , hajléktalanként kóborolnak , megölik, elgázolja auto vonat kietlen reszen , raktárban stb bennégnek maradektalanul .
2020. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerős kamasz gyereke tűnt el rég. Biztosan nem önként ment, anyuka kb egy év után jutott oda, hogy nagyon bizalmas, közeli ismerősöknek ki merte mondani, reméli, hogy nem él. Mert azt könnyebb elviselnie nap mint nap, hogy halott, mint azt a gondolatot, hogy szenved valahol, ütik, verik, fájdalma van, stb.
2020. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Akik mindenféle előzmény és látható ok nélkül eltűntek azok többsége szerintem már nem él. Baleset, vagy bűncselekmény áldozatai lettek és vagy nem találták meg a holttestüket vagy pedig nem tudták azonosítani.

Ha mégis él akkor olyan helyzetben van, hogy nem tud magáról életjelet adni (feltehetően kényszer miatt). A többi, és szerintem ők vannak kevesebben) saját akaratukból tűntek el a szeretteik elől és boldogan élnek valahol máshol, adott esetben külföldön.

2020. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismeröst fél év után találtak meg, elment kirándulni a környéken, egy félreesöbb, bokros helyen agyvérzést kapott és meghalt.

Egész véletlen egy kutyás, pontosabban a kutya találta meg.

2020. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Volt egy olyan ember, igaz nem Magyarországon, aki egy ipari (bolti) hűtőgép mögé esett, és a hangzavartól nem hallotta senki a segítségkiáltásait.

10 évvel később találták meg mumifikált állapotban.

2020. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6: Mai napig nem értem, itt hogy nem érezték a halott szagát. Azért azt nem nehéz észrevenni.
2020. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha valaki munufikálódik, akkor kiszárad, nincs szaga! Egy rokonnal is ez volt, eltünt, keresték a honvédséggel, meg kutyákkal és nem találták. Aztán véletlen valaki rátalált ( pisilni akart és elment egy bokorba, ö meg ott volt teljesen kiszáradva), ilyen esetben semmi szaga sincs.
2020. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
oké, 8, de egy bevásárlóközpontot azért illene néha rendesen kitakarítani.
2020. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem halottak. Vannak akiket emberkereskedők visznek el, ők lehetnek külföldön ilyen "bordély-telepeken" ahol fogva tartják őket de a nagy többség szerintem már nem él. Nekem távolabbi ismerősöm tűnt el Dagesztánban, egy biológus srác aki anno évfolyamtársam volt. Fél évvel később megtalálták a maradványait.
2020. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!