Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 évesen, 8 általánossal...

25 évesen, 8 általánossal próbálnék változtatni az életemen?

Figyelt kérdés
Ti hogyan csinálnátok? Munkahelyem van, de azt érzem, hogy valami többet szeretnék magamnak, jelenleg operátorként dolgozom,úgy érzem ez a monotonitás hosszabb távon nem lesz jó nekem. Továbbképzésen gondolkozom, de most jelenleg nem indul semmi, várnom kell őszig kb. Szerintetek van értelme elkezdni majd valami mást így ebben a helyzetben? Tanácsokat szívesen fogadnék. Köszi. 25N
2020. jún. 15. 13:14
 1/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
67%
Ejjeli suliba erettsegit letennem. Melle egy kozepfoku nyelvvizsga. Aztan onnan tovabb, valami szakma, szakmai tovabbkepzes, stb. Fiatal vagy meg, nyugi.
2020. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ideje eldönteni hogy családot szeretnél vagy karriert, jobb állást.


Amúgy sosem késő semmihez, mindig megéri változtatni.

2020. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Azonnal ramennek az erettsegire, aztan legalabb 1 okj-s cucc.
2020. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Én nem erőltetném az érettségit. Rengeteg szép szakma van, ami ráadásul sokat is hoz a konyhára, mert hiánycikk a jó iparos.
2020. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!