Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnál ahhoz, ha kiderüln...

Mit szólnál ahhoz, ha kiderülne az egyik barátodról/barátnődről, szomszédodról, munkatársadról, volt osztálytársadról vagy egyéb ismerősösről, hogy egy prostituált?

Figyelt kérdés

Pénzért szokott szexet nyújtani embereknek a megélhetésért.


Megváltoztatná a viszonyotokat? Máshogy tekintenél rá ezek után?



2020. jún. 15. 19:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg többet beszélnék vele, mert érdekel a prostik világa.
2020. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Amíg a pasim nem megy hozzá,addig nem érdekel.
2020. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
42%

Ha valaki elpetykálná, én egyenesen rákérdeznék, hogy a pletyka igaz vagy csak valaki ennyire utálja valaki , hogy ezt terjeszti róla.

Ha igaz a pletyka, nyilván megváltozna a véleményem. Ismerve magamat bár sosem aláznám meg, nem bántanám, de lenézném. Nekem senki nem tudná megmagyarázni, hogy megélhetés miatt ennyire alja dolgot kell csinálni. Aki pénzért kefél, az sosem szeretett dolgozni. Szép lassan el is laposodna a kapcsolatunk, hiszen közös témánk nem nagyon lenne. Így egy nap biztos arra ébrednék, hogy " évek óta nem láttam, azt se tudom él-e még".

De ennyi- Életébe nem avatkoznék bele, nem oktatnám ki, nem aláznám meg. AZ ő élete, de én nem szeretnék a része lenni.

2020. jún. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%
Nem izgatna. Tisztességesebb megélhetés sok másnál.
2020. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%
3-as és mi van azokkal akiket elraboltak és prostitucióra kényszerítettek azok is szerinted utáltak dolgozni? Vagy akit mondjuk valamivel sakkban tartanak. Ő is utál szerinted dolgozni.
2020. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

ma 19:42

Értelmezd a kérdést mielőtt valami hülyeséget írsz!

Én a kérdésre válaszoltam.

" Pénzért szokott szexet nyújtani embereknek a megélhetésért."


Szó sincs elrablásról, kényszerítésről. Ha erről kérdezett volna, akkor a válaszom is más lenne.

2020. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%
Tegye. Jobban tetszene.
2020. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%

Igen ezer féle szemszögből lehet ezt a kérdést vesézni :-)


1. De számoljatok már egy kicsit és most csak a matekról beszélek.

Ha átlag egy nap két pasival van / 20e Ft = 40e Ft, akkor az 22 munkanapon 880e Ft / Hó. Namármost, ha nem a hülyepi....csa kategória, akkor nem b...ssza el álbarátnőkkel buliba és nem a gucci táskákból válogat naponta, meg nem költi havonta műhajra, Seychelle szigetekre és hasonló f...szságokra, akkor bizony pillanatok alatt totál rendbejön az élete. Ez az anyagi rész. Persze rohadt nehéz megcsinálni ezt, de lehet.


2. Szív-lélek rész, ha max. két évig csinálja és van elég intelligens ahhoz, hogy egy !!! bizonyos cél érdekében csinálja, akkor két év alatt nem megy tönkre lelkileg-szivügyileg. A "sóbányában" is ki lehet birni két évet, magyarul a közel 1M Ft / hóért sokmindent bevállalna az emberfia sztem, rövid ideig.

2020. jún. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem különösen érdekelne, biztos volt oka rá hogy ezt csinálta. Attól meg tisztelnem mint embert :)
2020. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ hogy előtte mennyire voltunk jóban. Ha csak ismeros akkor nem erdekelne de valószínűleg nem keresnem többet. Nekem ez nem fer bele és nem akarok ilyen embereket magam köre.Ha megkérdezné miert távolodtam el tőle elmondanám hogy erre én nem vagyok kiváncsi és nem tamogatom.

Egyébként nem havi 880 ezerbol vesznek gucci táskát a luxus prostik nem forintban szexelnek...és sokkal gusztustalanabb dolgokat tesznek meg sokszor mint maga a szex.

A másik fele hogy a 90% -ot elviszi az egész és szinte az összes drogra költi a pénzének Nagy részét hiszen mashogy úgy sem tudja elviselni ezt lelkileg

Persze mindenki azt csinál akit akar de nekem senki nem tudja megmagyarázni hogy a prostitucio megoldás. Akkor inkább megdoglenek.

2020. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!