Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki hülye, az meg is érdemli,...

Aki hülye, az meg is érdemli, hogy... Mi a véleményetek erről a mentalitásról?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 11:03
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek
Nem értek egyet
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Öcsém néha meggondolatlan, ez a szüleinket bosszantja, ha már sokat panaszkodnak nekem emiatt, akkor megmondom nekik, hogy hagyják hibázni, mert ha mindig kisegítik, sose fog tanulni belőle.
2020. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
néha egyetértek vele... amikor bácsi teleposztolja a városi csoportot az eltűnt táskájával, mert ledobta a város legforgalmasabb helyén a biciklijére, amíg bement vásárolni, akkor nem igazán értem mi baja van, persze hogy elvitték... szóval vannak ilyenek akik tényleg nem tudom mért másokra vannak megsértődve ha ők retardáltak.
2020. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. Úgy gondolom, egyszer mindenki hibázhat a figyelmetlensége, meggondolatlansága miatt anélkül, hogy elítélnék. Nyilván nem olyan "hibákra" gondolok, mint valakit szarrá verni vagy megcsalni, hanem például naivitásra, rossz befektetésekre, arra, ha valaki túlvállalta magát, stb. De mikor többen egy emberként mondjátok, hogy mi van és ő is tudja, hogy ez nyilvánvaló, "de"...


Na akkor tényleg megérdemli.

2020. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értek vele egyet, de népünk sajnos így gondolkodik.
2020. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!