Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem merek a...

Mit tegyek, ha nem merek a családom előtt nagywc-zni?

Figyelt kérdés

Négyen élünk egy lakásban: anyám, apám, öcsém és én.

Ha ébren vannak, akkor nem merek elmenni nagywc-zni, mert amikor nagywc-zek, akkor pukkantok és furcsa hangok jönnek ki, és emiatt nem merek. Akkor szoktam menni, amikor alszanak, vagy nincsenek itthon. De pl.: most is visszatartom, pedig már kellene. Egyszerűen nem megy, ha most kimennék, akkor még hangosabb hangok jönnének ki.



2020. jún. 20. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ők is járnak wc-re, mint mindenki más. Te sem lesed őket, hogy odabent mit csinálnak, milyen hangok jönnek; hidd el, ők sem téged.
2020. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Vidd magaddal telefonodat. Játsz rajta valamit úgy hogy rajta van a hang. Az majd tompítja a belőled kiáramló hangokat.
2020. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Zavart engem is, persze ettől még elmentem előttük is, csak fenntartásokkal. Szóval csináltak pár éve egy vastagbél tükrözést, ami önmagában is kellemetlen, ha a végbeledbe dugdosnak fel csöveket, de ez a cucc levegővel működik. Szóval úgy éreztem, a doki már kb Nyíregyházánál jár bennem, amikor kegyetlenül kellett fingani, és mivel érezte, visszatartom, mondta, hogy engedjem ki nyugodtan. Onnantól kb nem volt megállás, úgy 15 mp-en keresztül telibe fingottam az embert meg az asszisztensét, közbe önkéntelenül röhögtem, mert olyan erővel jött ki, hogy elképzeltem, ahogy lobog a hajuk. A vizsgálat végeztével még 5 percet ültem egy fém wckagylón a folyosó kellős közepén, ahol orvosok és ápolók jöttek-mentek, semmi fal, vagy elválasztó nem volt, a budi a terem kellős közepén volt natúrba, belőlem meg perceken át minden jött kifele dolby surroundba, majd dolgom végeztével lehúztam az önbecsülésemet is a wc-n, és akkor és ott azt mondtam, hogy többet nem szégyenlek én semmit a családom előtt. Szerintem próbáld elképzelni magad hasonló szituba, meglátod, be fog válni, ha csak eszedbe jut :)
2020. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Kamu es nem is vicces. Egy unatkozo 15 eves pocs vagy.
2020. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindneki kakil. [link]
2020. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Indítsd el a kedvenc zenédet. Amúgy senkit se zavar, mindenki csinálja.
2020. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előttük nem is kell:)
2020. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hallgass zenét a fürdőben telefonon, vagy kapcsold be a fűtőt/pàraelszívót, ha van. Én ezeket szoktam, mert ezek zúgnak. Esetleg nyisd meg a csapot.
2020. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem mai napig zavar ha nagywc közben tesznek-vesznek a házban. Én is meg szoktam várni míg fel jönnek az emeletre lefeküdni aztán én meg lemegyek, magamra zárom a budi ajtót és nyugodtan wczek. Olyan mintha egyedül lennék.

Egyébként nekem is mennem kell, kitartást! Mindjárt este!

2020. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jót nevettem hármas! :)
2020. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!