Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyszerű hétköznapi emberne...

Az egyszerű hétköznapi embernek egyszerűbb az élete?

Figyelt kérdés

26 vagyok, most fejeztem be a mestert az egyetemen és egy multinál dolgozom. Jól keresek és szeretem is meg minden,néha mégis torkig vagyok, hogy reggeltől estig dolgozom.:D utána edzés, folyamatos önfejlesztés,tartani kell a lépést, amivel nincs is baj.

Tegnap este elgondolkodtunk a barátommal (aki szintén menedzser pozícióban van),hogy egy közös barátunknak mennyivel egyszerűbb az élete.

Vidéken egy kisvárosban él,egy teljesen egyszerű melója van,ami nem igényel szellemi erőfeszítést, nem kell üzleti utakra járnia havonta ,összevissza repülnie, 0-24 stresszelnie,nem követeli meg tőle a környezete hogy mindig toppon legyen az aktuális hírekkel.

Belegondoltam,hogy hiába a sok pénz ,de így 26 évesen ha nem festetném a hajam valószínűleg a sok stressztől már teljesen ősz lennék:D nem tudom milyen az ,amikor szombaton is nem laptoppal az öledben vagy stresszes gondolatokkal a fejedben fekszel le....

Néha kipróbálnám ezt az egyszerű életet,lehet,hogy ők csinálják jól.

Nektek voltak már ilyen gondolataitok? Vagy kezdek bekattanni?:D

26N



2020. jún. 20. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Az élete mindenkinek olyan, amilyennek kreálja. Valószínű egyszerűbb igen, de a maga szintjén neki is megvannak a problémái, mindennapi harcai. Ő valószínű azt gondolja, hogy nektek milyen egyszerű. Akár a magánéletben, akár a munkában.

Én viszont nagyon óva intelek az életformádtól. Mit kapsz te azért, hogy megérje ennyit stresszelni, hétvégente is dolgozni?

2020. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elmegyek dolgozni, 8 órában elbohóckodom bent (250 nettót hazaviszek), 10 perc az út haza, utána otthon játszom, filmet nézek, főzök, edzek.


Ez például vonzó számodra?

2020. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam olyan munkahelyen, ahol semmit sem kellett csinálni.

Pokoli volt! Annál rosszabb nincs.

2020. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen egyszerűbb. De biztos hogy az egyszerűbb jobb is?

Hány olimpiát nyert sportoló mondta eddig hogy "bánom hogy ennyi időt fektettem bele, és ennyi mindent feladtam, ha újrakezdhetném egy multinál lennék sggnyaló 1000 forintos órabérért".

Szerintem az élet úgy működik, hogy mindig semleges körülire hozza ki a dolgokat. (Az európai, jóléti társadalomban élőké, még mielőtt valaki belekötne.) Szóval beleölsz a tanulásodba 8 évet (az mondjuk legyen -5-ös érték), de utána 500-at keresel a munkáddal (az legyen 5-ös érték). Napi kettőt edzel, figyelsz a kajádra, heti 1x élhetsz szociális életet. De megnyered az olimpiát. Ez így működik, amennyit beleteszel, annyit vehetsz ki. Aki pedig keveset tesz bele, az keveset is kap.

2020. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!