Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen kötekedős,balhézós...

Az ilyen kötekedős,balhézós alakok bárkibe belekötnek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor kötöttek már belém utcán,néha fényes nappal is és természetesen mindig többen voltak. Az ilyen típusok mindenkit bekostolnak? Vagy megválogatják?


Gondolom,akinek van annyi esze,nem köt bele egy olyanba,akin látszik,hogy tökös,még nem néz ki elesettnek.



2020. jún. 20. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Nem ajnározom magamat, nem tartom magam többnek másnál, csak a SAJÁT példámat mondom, ha valaki támadni szeretne, akkor a véleményét tartsa meg magának:


23 éves vagyok, 194 cm, és lassan 11 éve csinálok már saját testsúlyos sé súlyzós edzést. Ez pl. látszik rajtam.

Ami nem látszik, hogy 13 éves korom óta gyakorlok harművészetet is, de ez is ad némi önbizalmat nekem.


Passzív vagyok, sosem kötözködtem, primitív és értéktelen dolognak tartom. A testbeszéded, az izomzatod, magasságod, arcot, testalkadot, kb minden ami a fizikai megjelenésedhez kötött befolyásolja a kötekedőket. Belém életemben kétszer kötöttek nyílt utcán: mindkétszer éjszaka, és mindkétszer csak szóváltás lett, de otthagytak.


Szóval a félelem végülis látszik az emberek, nem kötnek bele mindenkibe. Nem vagyok elszállva magamtól, nem feszítek az utcán, nem hordok izompólót, semmi ilyen, mégis megúsztam.

2020. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A sport, némi alapjártasság pl a testbeszédben és alapvető pszichológiában nagyban tudja befolyásolni nem csak azt hogy belédkötnek-e, hanem hogy verekedés, vagy csak valami szóbeli fröcösgés lesz-e a vége. Csak önképzésen múlik.
2020. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Irigység vezérli őket. a külső nem számít,az csak maszlag.
2020. jún. 20. 18:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki szembe jön velük és egyedül van akkor mindenképp beszólogatnak.

Menőbbnek gondolják ezáltal magukat, de inkább szánalmas.

De, ha egyedül van akkor a fülét farkát behúzva megy el az ember mellett. (tapasztalatból mondom)

2020. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Te tudod :D Én leírtam a véleményem, ha te figyelmen kívül hagyod, akkor remélem minél többen elolvassák a válaszomat, és valami hasznot tudnak belőle húzni. Nekem bevált, ezért bízok abban hogy igazam van.
2020. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
csak az áldozat típusokba kötnek bele egyértelműen. Akitől nem félnek. 120 kg-os kopaszba értelemszerűen nem fognak.
2020. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nincs olyan,hogy áldozat típus.ez nagyon degradáló.

Az köt bele,aki irigy abba,akire irigykedik. Kompenzáció kell nekik,mert tudják,hogy ők a leggyávábbak. Nem számít a külső,csak,ami belül van.

#4-nek igaza van.

2020. jún. 21. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ne próbáld már bemesélni nekünk, hogy egy tarfejű kétajtós szekrény biztonságiőr-alkatú fickóba is belekötnek, mert azt nem hisszük el. :D
2020. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A feszultseg a feszultseget vonzza. Ha laza vagy,jo kedvu es pl stand up comedyt hallgatsz ,nem fognak beled kotni. Problad ki.
2020. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!