Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a felhős,...

Mit szóltok ehhez a felhős, esős nyárhoz?

Figyelt kérdés
Várjátok a jó időt vagy jó ez így?
2020. jún. 21. 17:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Júliustól úgyis "beindul" és szeptember végéig kitart. Szimplán csak eltolódott az évszak. Egyelőre én örülök neki, mert legalább nincs kánikula, hogy 3 perc sétától folyik a hátamon a víz.
2020. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Inkább megkeveredtek az évszakok, mint eltolódtak, mert tavasszal nem esik ennyit szerintem, ez inkább ilyen kora ősz. Annyiból tényleg jó, hogy nem kell megsűlni a lakásban.
2020. jún. 21. 17:43
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nagyon megy a hangulatomhoz ez az idő, imádom. Van néha napsütés, annak is örülök. De ez annyira jó
2020. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

Ez a klímaváltozás

Gyerekkoromban már március 15-ikei felvonuláson fehér pólóban voltam olyan jó idő volt, júniusban meg egyenesen olyan hőség volt nyáron, hogy majd megdöglöttünk, télen meg térdig érő hó

Ma már mindkettő eltűnt,elég baj ez

2020. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Barackoshányás ***** válasza:
44%
Tetszik
2020. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Én nem örülök neki. Ilyen esős nyári napokon nem 5 perc után folyik az ember hátán a víz, hanem 5 másodperc után😄

De amúgy is akkora a páratartalma a levegőnek, hogy a 24-25 fokot is 30-nak lehet érezni.

2020. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A nyár a kedvenc évszakom ezért nem örülök. Ilyen esős idő régebben csak nyár elején volt, viszont cserébe pl. az ősz is melegebb. 2019 november közepén emlékszem 20 C volt. Szeretem a kánikulát mert sokkal jobban esik egy fagyi vagy a sör.
2020. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Korábban is voltak esős hetek most is vannak. Nincs ebben semmi új. A kijárási korlátozások idején meg hétágra sütött a nap és jó idő volt.
2020. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha le kell vennem a pulcsit nekem már végem van, úgyhogy ha ennyi lenne a max hőmérséklet egész nyáron mint mostanában, boldog lennék! Bár az eső lehetne kicsit kiszámíthatóbb a fűnyírás miatt...
2020. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nincs meleg. Nagyon örülök.

Amúgy irigylem azokat, akiknek az izzadás a legnagyobb bajuk. Én rosszul szoktam lenni a melegtől (cserében a hideget bírom).

2020. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!