Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem térek napi rendre, egy...

Nem térek napi rendre, egy vad idegen nő szórakozik, gunyolodik velem akar mikor lát, mivel ahol lakom, 500m re dolgozik tőle. Mi a gondja velem?

Figyelt kérdés

Sajnos nem igazán tudom ki kerülni, mivel sajnos az otthonomrol durván 500 m re dolgozik az egyik óvoda konyhájan. Meg a télen kezdődött ez az egész, reggel munka előtt rohantam boltba, 9 re már jött az első vendégem. Volt hely bőven, a közvetlen közelében sem voltam, be ugrottam reggeliert... Elottem sétált két nő, gyors ki kerültem őket, erre annyit hallok a kis k... a, hogy rázza a v... GÁT majdnem fel is lokott(közelében nem voltam, nem hogy vele senkivel nem tenném ezt) DE ÜVÖLTÖTTE utánam. Meg is fordultam hogy ezt most tényleg jól hallottam-e. Nem volt időm vele foglalkozni így is csusza na voltam már. El telt egy kis idő... Munka után gyors vittem le a kutyusom sétára... Ott áll kint velem szemben pont telefonáltam valakivel át néztem rajta, mivel hallotta el kezdett ki parodizalni. Hirtelen köpni nyelni nem tudtam a meglepetsegtol. Most már nagy iveben ki kerülöm, elég egy nagy darab nő, azért tartok tőle, nem vagyok egy nadszal én sem de felé akkora sem vagyok mint ő.

Nem ismerem, életemben nem váltottam meg vele két szót... Nem tudom honnan ismerhet vagy mi a gondja velem, de lassan már félek tőle.

Mit lehet az ilyennel tenni, mert hogy nem szál le rólam az is biztos. N26


2020. jún. 21. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle udvariasan, hogy "Elnézést, de mi a problémája velem?"


Amúgy egy katyvasz amit írtál, legközelebb jobban figyelj oda, hogy igényesebben fogalmazz. Nem rosszból mondom, csak azért szólok, mert ha normális, segítőkész választ szeretnél kapni, akkor illik normálisan is feltenned a kérdésed :)

2020. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Ezzel pedig csak azt lehet tenni, hogy odaallsz ele, eloveszed a morcos ened, es megmondod neki, hogyha nem akar ket qva nagy sallert, akkor befejezi a megjegyzeseit, mert legkozelebb kerdes nelkul kiutod a fogait. Neg ha bloff is, gyorsabban szaladsz, mint o ;)
2020. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem javaslom, hogy lealacsonyodj a szintjére.. Szerintem normálian kellene megkérdezni, hogy mi a problémája, vagy pedig hagyni a fenébe, észre se venni amiket mond.
2020. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2-3 köszönöm a válaszokat!

Eddig is at néztem rajta, sajnos ez nem segített. Elég egy alja stílusa van, sajnos ezért tartok leg inkább tőle mert normálisan tuti nem tudok beszélni vele ha már ilyen megnyilvanulasai vannak velem szemben(hangosan ki parodizal a munka társainak, nyavog amit én nem teszek... Mintha utánozna) tartok tőle sajnos.

2020. jún. 21. 18:03
 5/15 A kérdező kommentje:
Elnézést az írás hibákért, a telefonom át írja a...
2020. jún. 21. 18:03
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

"9 re már jött az első vendégem." - Ez úgy jött le, hogy otthonra vendégeket vársz. Vajon mit dolgozhatsz?


Ignoráldd, hogy dagadék stb...

2020. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ugy jott ra, h koz. etikus/fodrasz/masszor/stb
2020. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
naaa nekem is atirta :/
2020. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
6. Szerinted mindenki kur.va aki vendéget fogad ?
2020. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg kéne kérdezni, hogy " Bocs, de ismerjük mi egymást? Ha nem, be lehet fejezni, hogy velem szórakozik!"

Nem lehet, hogy összetéveszt esetleg valakivel?

Érthetetlen, és dühítő, hogy egy felnőtt ember így viselkedjen, mint egy lökött tini.

2020. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!