Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak őszintén! Itt az oldalon...

Csak őszintén! Itt az oldalon írtál már szándékosan kötekedő választ a kerdezőnek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból. Te írtál már direkt valaki kérdése alá olyan választ, amivel megbántani, idegesíteni vagy csak belekötni akartál a kérdezőbe/többi kommentelőbe?

2020. jún. 22. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, írtam már szándékosan
Nem, én nem tennék ilyet
53 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Volt ilyen. Nem vagyok ra buszke, de ezt azert irom le valaszkent, hogyha esetleg egy kerdezo megbantodna 1-1 kommenten tudja, hogy nem szemelyesen rola szol, egyszeruen csak vannak hasonloan gyoker emberek, mint en.


Na persze nem mindig csinalom ezt es sokszor segiteni probalok. Legtobbszor inkabb a tema ami felcsesz vagy eleve nagyon fusztralt es rossz lelki allapotu vagyok.

2020. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Persze. Ez az oldal a frusztráció levezetésére való. Amúgy meg troll kérdésre troll választ illik adni.
2020. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Persze, néha szoktam, de csak ha úgy gondolom, hogy megérdemli a kérdező valamiért. Egy normális kérdésnél sosem trollkodnék.
2020. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Megy a zöld jelzés mindenkinek:D
2020. jún. 22. 19:27
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Akad, hogy bele kötök másokba. Alapból ugye elvileg szabálytalan a válaszra válaszolni, mégis sokszor elindul egy folyamat aminek már semmi köze a kérdéshez.


De még olyan is volt, hogy "arány növelő" választ adtam, ugyanúgy rúgtam egyet a kérdezőbe mint mindenki más és ment a 100% értékelés. Míg máskor mikor igyekszem hasznos, kifejtett választ adni arra megy a lepontozás.

2020. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Ezt nem mondanám így, de persze trollkodni én is szoktam néha mikor eszembe jut valami vicces. Vagy ha a kérdező stílusa eleve olyan, vagy esetleg nem tud normálisan megfogalmazni, kiírni egy kérdést, akkor van hogy beszólok. De ok nélkül nem.
2020. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

"Aranynovelo valaszt adtam, ugyan ugy rugtam egyet a kerdezobe"


Elso vagyok, de ettol a mondattol meg nekem is felfordult a gyomrom.

2020. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Hogyne. De csak az ilyen idióta kérdésekre, mint ez :-)
2020. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezért vagyok itt.😑
2020. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen, hülye, provokatív kérdésre ne várjatok értelmes választ 😄.
2020. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!