Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt egy lány?

Miért csinálja ezt egy lány?

Figyelt kérdés

20 év körüli és korabeli fiúkat jelöl be naponta Facebookon (köztük engem is). Néha meghagy párat, néha kitöröl párat.

Rádír, elkezd beszélgetni. Ha megkérdezed miért jelölt be, azt mondja, csak mert szimpatikus vagy neki.

Az egyik ismerősömet is bejelölte, rákérdeztem nála és ugyanezzel a szöveggel jött neki is.

Ja, és egyébként majdnem minden nap rádír, ha nem válaszolsz egyszer mondjuk, (olyan üzire amire nem is lehet) akkor pl egy hét múlva megint ír. De csak ilyan "mizu" szöveget. Tudjátok. :D

És van egy olyan érzésem, hogy mindenkivel ezt játssza. De miért?



2020. jún. 22. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
"vadászik"
2020. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon ráér,vagy unatkozik.Olyasminek hangzik mint a pók hálója,hátha valaki beleakad.
2020. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Kisse flugos is lehet.
2020. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Vagy kamu, vagy mentalis betegseg
2020. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is nagyon unatkozik. Vagy azt hiszi hogy így facen megtalálja a nagy őt...tiltsd le, az ilyenekkel nem jó ismerkedni hidd el nekem, van tapasztalatom ezzel kapcsolatban.
2020. jún. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milyen tapasztalatod? Engem érdekelne, nehogy úgy járjak :D
2020. jún. 23. 00:31
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha megismerkedsz egy ilyen csajjal, készülj fel hogy örökké ilyen marad, unatkozik és csak azért ismerkedik és melletted is isnerkedni fog titolban. Ez a tapasztalatom röviden.
2020. jún. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Privatban megirnad a csaj nevet? Velem ugyanezt jatszotta valaki amig nem tiltottam.
2020. jún. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Viszket a nunukája b@szna a 🤣
2020. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy hívják a lányt?
2020. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!