Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma többször is direkt elestem...

Ma többször is direkt elestem az utcán de senki nem segített! Volt hogy fél órát feküdtem a földön és senki nem segített! Hova tart a világ?

Figyelt kérdés
Ráadásul amíg feküdtem jól meg is fáztam mert esett az eső. Felháborító!

2020. jún. 22. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól van már...hányszor írod még ki ezt?
2020. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos mindenki látta, hogy szándékosan estél el.

Egyébként szabad országban élsz, jogod van a sárban fetrengeni.

2020. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudták, hogy részeg vagy e, drogos, vagy szimplán csak bohóckodsz, inkább tovább mentek. De nem hiszem hogy lehet hitelesen elesni. Arról nem is beszélve, hogy ha valaki felsegít, nem lehet tudni hogy agresszívan reagálsz e, esetleg még lopod e őket. De lehet hogy szimplán nem voltál nekik szimpatikus. Bár, őszintén nekem sem szimpatikus valaki, aki teszteli a népet ilyen módon. Hidd el, tudatalatt tudják az emberek hogy kinek kell segítsenek, és kinek nem.
2020. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden hajléktalanhoz és részeghez odamennék, aki békésen szundikál az utcán, akkor soha nem érnék oda sehova, meg pászor el is küldenének agresszívan az anyámba. Ha valakin látom, hogy rosszul van, vagy próbál felállni, csak nem tud, annak nyilván segítek, de minden fetrengőhöz nem lehet oda menni.

Az komoly, hogy képes voltál fél órát feküdni a földön az esőben? Gratulálok...

2020. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ ki esik el. Ha egy fiatal férfi elesik az utcán az elég szokatlan, ezért sejtik az emberek, hogy vagy tudatmódosító szer hatása alatt van, vagy pedig direkt csinálja. Továbbá tudjáj, hogy ennyitől egy normális felnőttnek, vagy gyereknek semmi baja nem lesz és gond nélkül fel kéne, hogy tudjon állni magától is. Sőt, sokan még kínosnak is tartják, ha valaki felsegíti őket, mert inkább gyorsan fel akarnak állni és úgy csinálni, mintha misem történt volna.

Röviden, akin látszik, hogy szüksége van segítségre, annak segítenek az emberek. Volt már, hogy egy öreg néni megcsúszott a jégen és elesett, hárman mentek oda hozzá. Én csak megfordultam, de láttam, hogy már hárman ott vannak, úgyhogy tovább mentem, ott már nem osztok, nem szorzok.

Ha egy vak, idős, gipszelt lábú, mankós, vagy tolószékes esik el, nem hiszem, hogy nem mennének oda.

2020. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
trololololo
2020. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!