Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha azt érzem, az...

Mit tegyek, ha azt érzem, az egész eddigi életem egy hazugság volt ? 23/F

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag 23 évem alatt borult minden, családdal nincs túl jó viszony, veszekedések vannak, gyermekkori barátaimat egytől - egyig elvesztettem, alig beszélünk, ők elköltöztek másik városba és rám se bagóznak. Nincs senki akire számíthatok. Egyedül vagyok mint a tököm... Barátaim száma 0, motiváció 0, nincs célja az életemnek, nem tudom, miért kelek fel reggel. Azt érzem, az Élet ugyanúgy menne tovább akkor is, ha meghalnék és senkinek sem hiányzom. Családi életre totál alkalmatlan vagyok, családot nem akarok. Semmi életcélom nincs. Várom hogy leperegjen az életem. Depressziós vagyok, nem merek sokszor kimozdulni a lakásból, nem szeretek emberek között lenni. Sok ember bántott, megalázott, kinevetett gyermekkoromban. Minden értelmét vesztette. Az eddigi 23 évem egy nagy büdös hazugság volt, semmi több.. Minden összeomlott körülöttem. Azt hiszem ez a legalja.....

2020. jún. 23. 10:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Ezek a magyarázatok vmi irtó szánalmasak XD najo hagylak mert csak az időm pocsékolom rád :D
2020. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11-es Jajj ne hagyj itt, mi lesz velem nélküled ??? 😥
2020. jún. 23. 11:51
 13/18 A kérdező kommentje:
Egy szánalmas roncs vagyok és még te is belém rúgsz és kiröhögsz 😩😥
2020. jún. 23. 11:51
 14/18 anonim ***** válasza:

Marhaegyszerű a megoldás egyébként, csak az elkezdés szokott sokáig akadozni (de végül sikerül, ha tolják), meg a fenntartás nem épp kényelmes. Fókuszálj arra, hogyan lehet. Megoldani, jobbítani, egyszerűsíteni, satöbbi. Ha nincs célod, még lehet célod kicsit könnyíteni mások gondjain. Vagy ahogy asszem Musk papa megfogalmazta a saját szerény keretei közt: enyhíteni a szenvedést a világban. Igazán persze akkor megy ez jól, ha növöget a hatóerőd, aminek a legolcsóbb szorzója kezdetnek a tudás lehet. Gondolj csak bele, pár év múlva lehet, hogy te karolsz fel ugyanilyen arcokat, és megtanítod őket arra, hogy kedvük szerint javítsák magát az életet. Az jó irány lehet?


Természetesen nem a kényelem fokozására gondolok és nem is arra, hogy komponáljunk valamit, amire sokan ráfüggenek. Ezért is szögeztem le rögtön a legelején, hogy fenntartani se egyszerű.

2020. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
meló is szar?
2020. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15-ös, nincs munkám.
2020. jún. 23. 15:41
 17/18 A kérdező kommentje:
Életképtelen, egyetemista, céltalan, elkényeztetett kölyök vagyok :D Business Class után szabadon 😂😂
2020. jún. 23. 15:44
 18/18 anonim ***** válasza:
Mondom én, hogy csak tök másfelé kéne fókuszálnod...
2020. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!