Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Wish rol, aki rendelt már...

Wish rol, aki rendelt már tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Rendeltem Keresre egy terméket de mivel még gondolta magát a arom addigra már fel adtak a csomagot. Meg is kaptuk, írtam az ügyfél szolgálatnak, hogy mellesleg nem ezt rendeltünk (sorozatban az utóbbi időben így jártam!) azt a választ kaptam, hogy pár napja lett fel adva és én vissza élek a wish - el ees ezt továbbítják a viszaelesi csoportnak!

Múltkor rendeltem egy táskát amit szintén meg kaptam, de belül ki volt szakad a el küldtem a képeket, a csomagot hogy lássák, nem verem át őket se a pénzt nem kaptam vissza a se pedig semmi választ. Ilyenkor mi a teendő?

Előre is nagyon szépen köszönöm


2020. jún. 23. 16:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért, most nézem a telefonom át írta...
2020. jún. 23. 16:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sok mindent vettem már onnan, olyan fele-fele arányban volt a minőség. Pl jött egy telefontok ami szilikonnak volt leírva, de olyan kemény anyagból csinálták, hogy letört egy darab belőle amikor a telefonomra akartam rakni. Ha rossz a cucc amit küldtek, "nem kaptam meg" alapon visszaigénylem a pénzt. Ilyenkor én rá szoktam menni a rendelésre, általában ott szokott lenni egy kérdés hogy megkaptam-e a terméket, rámegyek hogy nem, átkapcsolnak az ügyfélszolgálatra ahol ilyen üzenetes felület van. Ott végig megyek az egészen, újra rákattintok hogy nem jött meg a termék, ebben az esetben jön az üzi, hogy várhatnék még 1-2 hetet mert nem igazán pontos az érkezés dátuma, de rámegyek arra hogy nem várok, majd megkérdezik, hogy wish készpénz formájában vagy cashben akarom vissza az árát. Aktuális kedvemtől függ hogy melyik, de javarészt a cashre kattintok és akkor visszautalják pár percen belül. Ezt szoktam csinálni, mert igazából nem is tudják, hogy tényleg megkaptad-e vagy sem, és 2 perc alatt meg van. Egyébként vagy 5 termék nem is jött meg, ahány helyen megfordult a rendelés feladása után, bárhol zsebre tehették. A párom azt mondja hogy ennyi erővel minden egyes termék árát igényeljem vissza, még ha párszáz forint is, de ha jó a termék, nem variálok, mert a végén a folyamatosan visszaigénylések miatt tiltanak le, mondván ha sose jó minek rendelek. :D
2020. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dwjoo neked, nekem nem az hogy de válasz se jött
2020. jún. 23. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!