Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vendégségben ha nem vagytok...

Vendégségben ha nem vagytok jóbaráti viszonyban és menstruáltok akkor?

Figyelt kérdés
Ha sokszor találkoztatok már akkor nem kellemetlen szólni hogy megvan de mu van akkor ha nem olyan baráti a közeg?Kidobjátok a betétet úgy hogy ne lássa senki vagy szóltok hogy kudobhatjatok e vagy elrakjátok addig táskába?

2020. jún. 23. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a wc mellett nincs szemetes, kiviszem a konyhába szó nélkül.
2020. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja igen nincs szemetes a wc-nél
2020. jún. 23. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám hogy senki ne lássa.
2020. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szolnék, ha kitudod vinni kinti kukába észrevétlenül az jó ötlet, jól becsomagolva. Ha sehol sincs úgy kuka akkor táskába alaposan becsomagolva zacskóba, aztán amint lehet kidobni.Konyha kukába nem dobnám 😁
2020. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szólnék, de elgondolkodtam, hogy miért kellene?
2020. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Külön bejelenteni nem kell, és szerintem nem ciki se kukába dobni, se a táskádba elrakni. Én szerintem már mindegyiket csináltam. Amelyiket kényelmesebbnek érzed :) (25L)
2020. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Ba*ki! Még baráti csapatnak se jelentem be, hogy megyek cserélni. Te bejelented??? 😓
2020. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én amikor voltam nyaralni, akkor nem volt kuka a wc-ben, csak a konyhában. Becsomagoltam wc papírba és zacskóba tettem, majd amikor mentem nyilvános wc-re, pl bevásárlóközpontban, akkor ott kidobtam.
2020. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!