Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bántják az olyan színész...

Miért bántják az olyan színésznőket, akik nem szépek?

Figyelt kérdés
Tudtommal a színésznőket nem azért fizetik, hogy szépek legyenek. Akkor miért kell őket bántani? Olyanokat írnak egyesek, hogy "Hogy lehet ez (mégcsak véletlenül se ő) színésznő, amikor nem szép?" De a szépség az hogy függ össze a színészi karrierrel? Nem értem.

2020. jún. 23. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod,ez számomra is fura.Márcsak azért is,mert ahogy írtad,a színészethez elsősorban tehetség kell.Viszont nemzetközi viszonylatban is elmondható,hogy a szépséggel sokkal könnyebb bármit eladni.Jóképű vagy szép színészekkel könnyen becsalogatják a nézőket a moziba.Nem feltétlenül értek egyet vele.Nekem a színészet lesz a valóságom majd és nem szeretném,ha azért kapnék elutasításokat,mert nem tartanak szépnek.
2020. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek mindig mindenkit bántanak valami miatt. Soknak nincs rendben az élete, önértékelése stb és így próbálnak kompenzálni, hogy másokat bántanak.
2020. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Mert nem szépek. Ennyi...
2020. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
akkor lenne bajban a filmipar ha nem volnának karakteresebb arcú (egyeseknek csúnya) színészek/ színésznők. Nem minden szerephez való egy totál sima, szinte mesterséges arcú huszonéves nő.
2020. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok férfiszínész is van, aki ronda. De valamelyik szerephez ronda emberek kellenek. Én sem vagyok szép, ezt úgy írom.

Az embereknek pedig semmi nem jó, ha valaki túl szép bántják irigységből, ha valaki ronda, akkor meg is van a fogás, csesztetik ezért.

2020. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Istenem...én sem értem mért kell ezt csinálnia valakinek. Senkisem azért megy színésznőnek mert hú de szép.

Na meg mindenkinek más a szép/helyes.

2020. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!