Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miét képzel az az ember, aki...

Miét képzel az az ember, aki idős embereket videóz le és lenácizza őket?

Figyelt kérdés

A minp láttam egypár videót, valszeg egy embertől ,de eltérő emberek osztották meg a coubon:


Megy a pali, a videó minőségéből úgy 2013 kernyékére tenném.

Szóval megy a pali, szembe jön egy idős bácsi, látszik rajta ,hogy elég randa hátproblémája van, görnyedten jár, hátratett kézzel. A pali meg videózza és végigköveti ahogy elhalad mellette. amint már a hátát veszi a kamera mondja: naaa. szégyen. tipikus náci. hátratett kezek, ki tudja hány embert öltek meg.. Ugyanez nőkkel is.


Nem értem mi a baja? Az, hogy egy idős ember púpos háttal hátratett kézzel sétál, akkor már náci? wtf??


Ha előkerül egy felvétel, hogy a nagyapámat is levideózza, (felismertem, a 14. kerületben készültek) úgy szájbaverem, hogy elmegy a hangja. Mit képzel? Személyiségi jogok sértése és rágalmazás. Ráadásul ezt olyn idős emberekkel, akiknek fogalmuk sincsen, hogy épp videózzák őket.


2020. jún. 24. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok ilyen beteg ember van:) sajnos sok videot lattam mar ami kiabranditott az emberi fajbol,nezz meg akar egy crazyshit.comot,ha birod a sok elmeroggyant embert..
2020. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha minden ilyen véglényen így felhúzod magad, akkor gyötrelmes életed lesz. Ne akard megérteni a kreténeket.
2020. jún. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet a szolgáltatónál jelezni, hogy vegyék le a videót?

Gyűlöletkeltés, személyiségi jogok megsértése stb. miatt.

2020. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Háát nem tudom.. amúgy mi van, ha a bácsi komcsi? :D

Amúgy nem húzom föl magam rajta, csak dühít.

2020. jún. 24. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!