Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya átverés áldozata...

Nagyon csúnya átverés áldozata lett a bátnőm te hogyan állnál bosszút? Bosszút állnál? Mit tennél? Hogyan reagálnád le?

Figyelt kérdés

Te mit tennél a lány helyében? Netes társkeresőn megismerkedett valakivel, a férfi kezdeményezett, rengeteg üzenetváltás történt, stb... csak időközben a lány rájött hogy átverés áldozata lett mivel házas, gyerekes ember valójában az ,,egyedülálló,, pasi akinek esze ágában sincs komoly kapcsolatot keresni. Ha mindez nem lenne elég, kiderült az is, más lányoknak is udvarolt ugyanazzal a szöveggel több lánnyal folyamatosan szórakozott. Miután a lány iszonyú dühös lett, így átverték + több lánnyal is megcsinálta, mérgében elküdte az ismerősöknek, + a feleségének a társkeresőn volt adatlapjáról készült fotókat + pár levelezést is. Erre a mi kis emberünk azt találta ki ő nem regisztrált soha, ő nem írt, ő nem is ismeri a lányokat, valaki feltörte a 7 évvel ezelőtti oldalát stb... Mindent hazudott ami csak létezik. Letagadta szemrebbenés nélkül hogy ismeri a lányt.

A lány azóta idegösszeomlás miatt kapott nyugtatókat és injekciót is, olyan rosszul lett először a sürgősségin látták el, utána háziorvoshoz járt 5 napig, jelenleg is szedi a felírt nyugtatót, és a magas pulzus ellen is kapott gyógyszert tachycardiája lett valami ilyesmi.

Most jön mindennek a teteje, a pasi aztmondta feljelentést tesz mivel lehet hogy a barátnőm hozta létre az ő nevében a társkeresőn a profilt! Képes lenne saját magát feljelenteni a pasi? Vagy ennyire fontos a feleség? És akkor kiderülne nyilván való hogy a pasi írt, regisztált, telefonált, stb... Végülis saját magát jelentené fel.

De mindenáron a barátnőmre akarja kenni a dolgot, azt találta ki tuti a lány csinálta a profilt róla. Ez teljesen őrültség. Ezt az óriási hazugságot adja most elő mindenkinek. Te mit tennél? (További mocskosságai is kiderültek de nem akarok könyvet írni.)


Tudom törvénytelen, én szivem szerint egy szívlapáttal püffölném egy jó ideig!


2020. jún. 25. 21:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%

Esélyes, hogy a barátnőd a hunyó, mivel nem kapott volna idegösszeomlást, ha ártatlan lenne. Azért kapott idegösszeomlást, mert ha a pasi feljelenti, akkor bukik. Ostoba és végtelenül primitív ember az aki ilyennel szórakozik. Mehet is a pszichiátriára.. a hisztérikusságot is gyógyítani kell..

Akkor bezzeg nem hisztériázott, és nem kapott idegösszeomlást amikor szórakozott.. most nyugodtan kaphat..

2020. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%
jó hülye barátnőd van ha ezért idegosszeomlast kap. mit foglalkoztok ezzel ennyire? örüljön hogy még időben kiderült. am sincs semmi közötök a csávóhoz hogy mi csinál.
2020. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
45%
Amint elnézem a barátnőd téged is át próbál verni. Akinek ilyen barátnője van, annak nem is kell ellenség..
2020. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Ezen feleslegesen rántotta fel magát ennyire. Neki kell a pszichológus ha egy "törés" ennyire földre vitte, de pszichoterápia sem ártana. Valami komoly gondja lehet lelkileg. Ezen nem szabadna ennyire kiakadni. IDegösszeomlás? Azonnal segítséget neki ahonnan csak lehet, és a prob. gyökerét próbáljátok megtalálni, mert ezekből baj lehet még később. Mi lesz, ha nagyobb trauma éri? Mert ez nem is volt trauma, csak egy átverés lényegében.
2020. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Négyes vagyok: Mondhatni "széttört fellángolás" volt. Csak pótlásnak
2020. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
37%
ja most látom a többit. nem kellenne idegenekkel szórakozni mert nem volt hozzá joga. szóval vissza nyal a fagyi.
2020. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
4-5 vagyok: láttam az egész üzenetet, én úgy írtam le. Szegény nagyon érzékeny lehet lelkileg, és könnyen kötődik. Azért kell neki a segítség, mert áldozat szerepbe kerülhet évekre ha valaki olyan mellé kerül. Segítsetek neki ahol tudtok.
2020. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
42%
Namost, mivel "hazas, gyerekes" ember, a lehetosegek leszukulnek annyival, hogy a ferj otvar viselkedese miatt NEM szolunk a felesegnek, mert nem tesszuk tonkre 3+x ember eletet. Ehelyett az utolso "randin" ugy megcsinaljuk a tokeit, hogy azt is megbanja, hogy bekottette a netet. Ne haragudj, ertem a baratno serelmet, de felnottkent kene ezt kezelni, meg ha hitegette is, legyetek annyira dorzsoltek, hogy a netes tarskereses full rizikos. A skizo sorozatgyilkostol az orultekig, a szexrabszolgakat keresotol a fiktiv fszverokig mindenkivel osszehozhat a sors. Az irasodbol nekem az jon le, egy olyan csalados emberrol beszelunk, akiben van némi feszultseg, aki elovette a chatet, es megprobalt kitorni a monitor mogul, ismeretlenekkel. Nem helyes. De az a tulreakcio sem, hogy nyugtatok, meg miegymas az eredmenye ennek.
2020. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

A pasi szórakozott nem a lány 1-es! Most próbálok segíteni a másik átvert lánnyal írok, ő belemenne a tanúskodásba ha arra lesz szükség és igazolja a találkozást a pasival, hogy ő volt és nem pedig más ,hiába hazudozik.


Ez az alak szánalmasabb mint akik a Mónika Showban ülnek. Ha már bukta van, azok legálább elnézést kérnek a feleségüktől, nem fordul elő mégegyszer valami ilyesmi! Nem a nemlétező szomszédra és a barátnőmre kenni...

2020. jún. 25. 22:08
 10/31 anonim ***** válasza:
30%
Kedves Kérdező, a barátnőd reakciója, és viselkedése felér 100 beismeréssel. Ha ártatlan lenne, de nem az, akkor nem így viselkedne.Ha rendőrségre viszi a pasi az ügyet, nagyon megrántják, és pluszban még kártérítést is fizetnie kell. Csendesen kártalanítsa a fazont anyagilag.. Ennyit tehettek.. Az tuti, hogy ha a feleség fülébe jut, akkor tuti, hogy a barátnőd a rendőrségen köt ki és akkor nem fogja pár ezer Ft kártérítéssel megúszni a játékát.Mert ez nem egy büncselekmény, hanem több.
2020. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!