Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert nézi le, mik ezek a...

Miert nézi le, mik ezek a megnyilvanulsok?

Figyelt kérdés

Beszélek most egy 30 éves úgymond férfiról csak a kora miatt. Ki ment dolgozni, az nála azt jelenti max 1 hónapot kint van és 3 hetet minimum itthon mivel mindig ki iratja magát tappenzre. Lényeg a lényeg... Mivel eddig egy le rúgott ütött kopott Audi volt a feneke alatt, hirtelen le cserélte újjá rá amit szerintem sokáig nem fog tudni fent tartani,akkora arca lett, közben nem csak magának de másnak is hazudik mellesleg úgy beszél a nőkkel mint a kutyával. Véletlen futottam össze vele.magamba rohognom kellet, mivel tovább nem bírtam el mondtam neki a véleményem. Mit lehet látni manapság? Nagy kocsi, gyurma, szőlős egyedek... Na ő kövér, hófehér, ő jár terembe, szolizni... A vak is látja, hogy sehol semmi, mellesleg ecsetelni, hogy a randirol le lépett valami csaj, szerintem nem bírta tovább. Mivel szóvá tettem neki nem látok se semmi izmot se semmi szint én nem tudom... Tisztában van vele én most ujjitattam fel a lakásom, igaz nincs nagy német rendszamos audim, de van hol lakom. Vígan ecsetelte azt is, hát nincs tv-majdnem a földön alszik mert szét esett az agya... És akkor én vagyok a csoves meg flúgos ? Mi ez a stílus, viselkedés?

Meg le nézi az embert?

És csodálkozik hogy senki nem akar vele össze futni?!


2020. jún. 26. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipikus. A legtöbb primo veri magàt arra, hogy milyen kocsija teloja van, miközben valojaban csöves szinte.
2020. jún. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat a hibákért, a telefonom át javította.

Á választ köszönöm szépen!

2020. jún. 26. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!