Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet kibírni a gyári...

Hogy lehet kibírni a gyári munkát? (szalag mellett, 12 órázás, esti ébrenlét)

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 11:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Nincs szabadidőd, fáradt vagy, valamikor még messze is van a gyár
2020. jún. 27. 11:12
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Gondolkodással. Megtervezheted mit csinálsz a szabadidődben. Ha beszélgetni nem tudsz/nem lehet, akkor csak ez marad. Az órát pedig soha ne nézd, jó tanács. De a szalagmunka nem embernek való. Erre nem igen van valós megoldás ahogy eddig tapasztaltam.
2020. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ütemezés , folyamatokra összpontosíts ne a pillanatokra

oszd fel 4-5 részre a munkaidőt, amíg van a szünet és csak az adott részre összpontosíts, amikor szünet van akkor pihenj a koncentrálással. Hidd el megéri így csinálni, ha az órát nézed akkor kimerülsz , de ha összevonod akkor hamarabb elmegy , legalábbis úgy tűnik. ÉS ne küzdj ellene , hanem fogadd el, a küzdés szintén kimerit, próbéld meg élvezettel, csinálni még ha fáj is.

2020. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Ha választanod kell, hogy vagy ez vagy az utcára kerülés, akkor simán. Én 8 évet éjszakáztam tanulás mellett és amikor nagyon fáradt voltam, sokszor szívesen földhöz baxtam volna az egészet de olyankor csak elképzeltem hogy mégis hol laknék és mit ennék ha nem dolgozhatnék ott...már raktam is szélsebesen a terméket :D
2020. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!