Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyik pillanatról a másikra...

Egyik pillanatról a másikra miért kell valakiről rosszindulatú pletykákat kreálni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom pontosan hogyan fogalmazza meg... Miért kell ilyeneket kreálni, ki találni, alkotni egy olyan emberről akinek egy rossz szava sem volt a másikhoz, addig amíg normálisan viszonyul a másik feléhez.

Bunkó módon beszéltek velem, nem hagytam magam, utána meg neki áll feljebb és azt kapom, hogy ki éltem a flugomat?

Normális az ilyen?

Mi ez a stílus?

Kinek képzeli az ilyen magát?!


2020. jún. 27. 12:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ne mondd már nekem h a telód direkt átLyavitLya rosszul :D ezt se sem hiszed el, de legalább megpróbáltad háritani a felelősséget :)
2020. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Elolvastam minden válaszod, kérdező. Te ide csak önigazolásért jöttél, meg fröcsögni egy jót.


"jaaj, csöves, drogos, nincs ágya, hülye, hazudik, nem bírom a fejét" meg mit tudom én. Én nem adom meg. Csinált valamit, nem mindegy? Te sem vagy különb ha itt hőzöngsz.

2020. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11 de primitív hülye egy gyerek lehetsz te is, magyarázkodni egy vad idegennek meg nem fogok.

12 az mert egy semmirekellő narkos és erre veri magát hát ezért én kérek elnézést hogy én más élet formát élek és vallok... Szégyenlem magam

2020. jún. 27. 13:21
 14/15 anonim ***** válasza:

12. vagyok: De MINEK foglalkozol vele? Ez csak magyar mentalitásból eredő utálkozás. Én is megosszak most veled minden emberről egy ilyen szöveget akit utálok, vagy valamiért "lenézek"? Minden kéregető drogosról az utcán, minden részeg kötekedőről, egy-két volt barátomról vagy néhány családtagomról?


Mi a franc értelme van? De ha ez neked jó:


Pusztuljon el, mert drogos, és semmirekellő. Mire veri magát? Pff.


Tessék :/ Miért nem a saját életeddel foglalkozol? 100%-ig minden tökéletes és szép a magánéletedben, annyira unatkozol, hogy nincs már hova fejlődni, és kerestél valakit hogy elüsd az időt? Hagyd már a francba. Az ő baja, felejtsd el.

2020. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"hát ezért én kérek elnézést hogy én más élet formát élek és vallok... Szégyenlem magam"


ez semmire sem indok. Nem magyaráztál semmit, csak mondtál valamit, ami megint támadás arra az akárkire.

2020. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!