Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nap utan tinder randi?

Egy nap utan tinder randi?

Figyelt kérdés

Ha egy kicsit beszelgetunk de mindkettonk tudja h csak egy dolog a cel.

Csak lanykent kicsit felek felmenni pestre mert haza nem nagyon tudnek jonni es annyi dolog volt foleg mostanaban (pl deakos keseles) hogy azert vannak ilyen aggodalmaim kicsit vagy hogy rossz lesz es muszaj reggelig varnom mert sehova nem tudok majd menni. Plusz ugy sztem az is kenyelmetlen kicsit ha uj ismeretlen helyen vagy es nincs privat szferad. Tehat itt pl azt ertem h mar az jo ha csak egy auto ott allna haz elott benne lehetnenek a cuccok stb.



2020. jún. 28. 01:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha mondjuk nem egyből a lakására mennél?
2020. jún. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Egy nap beszelgetes utan utaznal egy pasiert,hogy szexelj vele? Mar az eleg gaz,hogy nem megy el erted,es neked kene futkosnod utana.Kicsit lehetne ennel tobb tartasod,onbecsulesed.Egyebkent konnyu dolga lenne a mai vilagban egy szervkereskedonek,meg csak megmozdulnia se kene,es sok idejebe se tartana:)
2020. jún. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
hát igen szervkereskedéstől kezdve kivisznek külföldre prostinak széles a skála. na meg gondolhatod milyen benyomása van rólad a csávónak hogy egy nap után mennél. persze az ilyen traumákból meg tanul az ember lehet rádférne
2020. jún. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Így nem. Tinder után egy nappal én is randiztam már, de ő is, én is pestiek voltunk (illetve itt éltünk Pesten), pont jó idő is volt, hát fussunk össze. Természetesen belváros, ahol sok ember van (lakása szóba sem jött). Beszélgetés, aztán egy kávé. Így igen, de Kérdező, ahogy te gondolod, úgy baromira nem. (Mi két éve együtt vagyunk.)
2020. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem randi csak kefélés.
2020. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

2 - tényleg fordítva működik a világ.

"Mar az eleg gaz,hogy nem megy el erted,es neked kene futkosnod utana."

Véletlenül se az a gáz, hogy egy nap után összefekszik akárkivel. Az teljesen normális.

Kérdező: talán ne lakásra menjetek, hanem vegyetek ki egy szobát egy köztes helyen. Ha szarul alakul az éjszaka, vannak éjjel is nyitva tartó nyugis helyek, ahol ellehetsz reggelig.

2020. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
#6 nem akartam belemenni megjobban,de ja... a tinder amugysem egy feleseg kereso:) en pl nem szeretem a konnyuveru lanyokat,sokkal jobb nekem,ha kuzdeni is kell valakiert,de ha a kedves kerdezo meg ezek utan elvarja hogy normalis nokent kezeljek ilyen szitukban es ne egy rongykent,akkor van baj a fejben:)
2020. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyszer ilyen is belefer az eletbe
2020. jún. 28. 14:49
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
pont ez a gond, elég egyszer ilyet beadni hogy baj legyen
2020. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

+ ha mindenképp menni akarsz akkor add meg a teljes nevét,címét, telefonszámát, fb profilját mindent amit tudsz egy barátnődnek hogy legalább tudják hol keressenek

ha ezek az adatok nincsenek meg, kérd el tőle (én még személyit is szoktam kérni hogy küldjenek át konrkétan)

2020. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!