Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit éreznének azok az emberek,...

Mit éreznének azok az emberek, akik a múltban is sok csalódást okoztak, ezért nem beszélnél többet velük? 38/F

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem érdekel mit éreznek vagy mit gondolnak ha én egyszer megszakítom valakivel a kapcsolatot véglegesen,mert annak igen alapos oka van


Adok én esélyt többet is mint kéne általában de ha elcseszi az illettő akkor befejezzük mert ez már akkor egyértelműen rosszindulat a részéről és onnantól kezdve nem érdekel tovább elfelejtem, mintha nem is ismerném

Jobb elfelejteni valakit örökre mintsem rúgdostatni és csalódások halmazát elviselni a semmiért

Ha gondja van valakinek velem leülünk és megbeszéljük aztán majd lesz ahogy lesz de a hátsó rosszindulatú zsidómunkát gyűlölöm

2020. jún. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen rá jöhettél volna, hogy mi a válasz. Semmit.


Nyilván függ valamilyen szinten a kapcsolatotoktól, nem mindegy hogy anyád az illető vagy a gyerek aki óvodában mindig megvert. De alapvetően nincsen "pótolhatatlan" ember, senki nem fog sírni eténként, csak mert nem beszélsz vele. Tovább lépnek és megy az élet tovább.

2020. jún. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En annyit azert nyomon szoktam követni hogy làtom hogy nem csak en ignoraltam es kapják rendesen az életben a pofonokat nem csak tölem. És ennek ellenère NEM vàltoznak meg!!


Exeimmel a következö es elözö nöiknek DETTO ugyanaz a bajuk mint nekem volt ami szakitashoz vezet.

De volt akivel mar elsö randikon lattam mi a baj vele es feszt elhajtja a többi nö is ugyanazért.


Eddig egy kivétel sincs aki vàltoztatott volna magàn!


Elbuknak egy nöt a hiba miatt, de elbukjak ugyanazert a következö es következö nöt is. Összeegyeztethetetlenek tàrssal, parkapcsolatra keptelenek.

Beszed szinten tartom velük a kapcsolatot de azt a hüvös 3 lépést is tölük rendesen. Igy belelàtok mindenbe.

2020. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás...nem lehet olyan fontos valaki, hogy sértés után még barátkozz vele.. Én olyannal nem beszélek többé, nem köszönök..ez pont elég, hogy rájöjjön milyen bunkó volt.

Eddig bevált.

2020. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még nem történt velem olyan, hogy egy kapcsolat csalódás vagy harag miatt szakadjon meg. Ha volt is ilyen, ezt megugrottuk, aztán idővel legfeljebb az érdektelenség miatt elhidegültünk, eltávolodtunk egymástól. Valószínű ugyanazt érezte addigra, mint én: semmit.

F/39

2020. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!