Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális vagyok, hogy töröltem...

Normális vagyok, hogy töröltem Facebook-on a Gyakorin megismert személyeket? Valamikor tavaly, vagy azelőtt úgy döntöttem, hogy csak olyan ismerősöm legyen, akit személyesen ismerek. Remélem, nem haragszanak rám.

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, hogy törölted azokat, akiket személyesen nem is ismersz!
2020. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Le is tiltottam őket. (Még akkoriban.)
2020. jún. 28. 12:04
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Ennél már csak az lenne jobb, ha a face fiókodat is törölnéd és élőben tartanád a kapcsolatot a számodra fontos emberekkel, hogy ne etesd a kapitalistákat.
2020. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Gondold el, mi lenne, ha az egyikükről kiderült volna valami bűncselekmény elkövetője, te meg állítólag ismered és aztán jön a rendőrség, hogy mehetsz tanúmeghallgatásra, hát ezért se vegyél fel ismeretleneket!
2020. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hozzátenném: Beszélgettem is velük időnként, főleg régen, "kapcsolatunk" korai szakaszában.
2020. jún. 28. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én pld. minden ismerősömet töröltem, nem is fogadok jelöléseket sem. Csak az engem érdeklő tematikus csoportokat és az üzletek profiljait látogatom ahonnan vásárolni szoktam. Azok miatt nem törlöm teljesen a profilom.
2020. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyre többen kezdenek felébredni és rájönni, hogy semmi értelme a facebooknak.


Tőlem is rengeteg időt rabolt el, amíg volt, mert az összes ismerős új képeit lájkolni 8ha nem, akkor sértődés...), napi üres tartalmaikat csekkolni, ismétlődő mémeket átlapozni baromi időpazarló!


Amióta nincs, szabad embernek érzem magam! :)

2020. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 28. 12:24
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

ma 12:05

Túl sok krimit nézel.

Senkit sem fognak tanúkihallgatásra csak azért, mert egy F.B. ismerőse bcs.-t követett el.

2020. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!