Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi jutt eszetekbe arról, ha...

Mi jutt eszetekbe arról, ha valakin azt látjátok, mind a két nagy lábujjkörmén sebtapasz van, és bevannak dagadva a lábujjai?

Figyelt kérdés

Bejött a jóidő, én meg mezítláb sikeresen mind a két lábujjammal elakadtam, úgyhogy este leeset mind a két nagylábujjamról a köröm.

Pont szingli vagyok, most akkor állandóan meséljem el, hogy milyen szerencsétlen b*lfaszkodásra is képes vagyok?



2020. jún. 30. 20:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerinem nem ez a fontos, nem gondolnék semmit. Ha mindenképp mást szeretnél mondani akkor vízhólyagot is mondhatsz, bár az nem tudom mennyivel jobb/meddig tart a sebtapasz.
2020. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Ebben nimcs semmi gaz! :)
2020. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1 Utána olvastam, és félév alatt nő vissza a köröm. A duzanat meg visszonylag hamar lemegy majd.

Tudom hogy nem repedtek el a csontok, mert kézfej csont repedésem volt már. Itt meg a csont nem lüktet(ett).

Csak ahol írták, hogy félév alatt nő vissza teljesen. A köröm elveszésének fő okaként, az ápolatlan gombáskörmöt írták. Ilyen ciki nyáron pont. Egy dolog, hogy így hetekig nem mehetek medencébe.

2020. jún. 30. 20:28
 4/20 anonim ***** válasza:
De ki és hol látja a lábujjaidat?
2020. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Sokszor még imponáló is lehet, ha "bénácska" néha a lány, csak mutasd meg, hogy tudsz talpraesett is lenni.
2020. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Az jut eszembe, hogy talán nem kellene szandált hordania, más semmi. Más lábbelid nincs, vagy mi?
2020. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#4 Paucsot vennék utcára akkor bárki.

Bár azt most a sebek miatt ! még ! nem ajánlott. De teraszon is, ha ezért nem veszek állandóan fel sportcipőt. Zokniszandált nem válalom.

2020. jún. 30. 20:32
 8/20 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Lánynál tényleg más.
2020. jún. 30. 20:33
 9/20 A kérdező kommentje:

#2 Köszi!


Köszönöm a válaszokat! Lehet túlparázom. Bár nem tudom.

2020. jún. 30. 20:51
 10/20 A kérdező kommentje:

A nyár első hónapját az időjárás rontotta el. A következőt a lábujjam.

Vigyázok, hogy idén augusztusban ne égjek le újra, hogy az egész nyaram oda legyen.

2020. jún. 30. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!