Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Black Veil Brides -Ashely...

Black Veil Brides -Ashely Purdy- sztori?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok angolul, úgy igazából vagy 5 éve nem is követem őket de a mostani sztorira felfigyeltem. Annyit értettem hogy Ashley-t meggyanusították (nemi?) erőszakkal, drogokkal stb.


Mivel anno ő volt a kedvencem, kíváncsi lennék ha valaki tud több infot most mi a helyzet stb, megköszönném a válaszát.:)



2020. jún. 30. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hali, elolvastam most ezt a sztorit, így direktben nemi erőszakról (egyelőre) nincs szó. Rajongókkal szexelt, akik közt volt 17 éves, meg erősen ittas, illetve verbális/mentális bántalmazást említ a legelső csaj, aki előállt a sztorival, de először chaten, utána mégis hajlandó volt vele találkozni. A csávó mindent tagad és ügyvédhez fordult. Ennyi alapján még bármi lehet, de az, hogy egynél több csaj vádaskodik, nyilván nem jelent jót (bár ha jól értem, a csajok nem tettek feljelentést).
2020. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Na elolvastam kicsit részletesebben. A csajok elég hasonló és egyáltalán nem hihetetlen sztorikat írtak le, nagyon fiatalok voltak, sokat ittak, utána szexeltek vele. Igazából egyik se ellenkezett, de utólag úgy érzik, hogy kihasználta őket a pasi, visszaélt a tapasztalatlanságukkal, leitatta őket stb. Az most persze kérdéses, hogy csak etikátlanul viselkedett, vagy törvényszegően, de mivel az USA-ról van szó, könnyen lehet, hogy az utóbbi.
2020. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is valahogy úgy fogtam fel hogy valós sztorikat adnak elő ezek a nők mégis valahol úgy gondolom hogy ők mentek többnyire házhoz a lóf*szért. (Nyilván a csávó sem ártatlan)

Köszönöm a válaszod!:D

2020. jún. 30. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!