Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valami jópofa gyerekkori...

Van valami jópofa gyerekkori emléketek az akkori gondolataitokról?

Figyelt kérdés
Kicsit érthetőbben leírok egy példát: én kicsi gyerekként azt hittem, hogy valami kolosszális kitartású emberek kalapácsolnak a környéken, a nap 24 órájában, mert mindig hallottam valamiféle kattogást, ami távoli kopácsolásnak tűnt. Később jöttem csak rá, hogy az a falióra kattogása, ami behallatszik a gyerekszobába is... De a mai napig él a fejemben, mit vizionáltam magam elé, bármikor is hallottam: két kitartó öregembert, akik egy óriási szegecset kalapálnak folyamatosan, legyen este vagy reggel, elalvás előtt és kelés után, mindig hallom. De gyerekként például hallottam a szívdobogásomat. Arról is mit összefantáziálgattam, hogy mi lehet... Nektek van valami efféle gyerekkori agymenés, amire a mai napig emlékeztek? Valami, amit baromira félre hittetek annó, és ma már vicces belegondolni?

2020. júl. 1. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A mackónadrágom derekában kitapintottam egy bogyót. Szentül meg voltam győződve, hogy valami drága ékkövet találtam! Boldogan újságoltam az óvónéninek, aki odanyúlt, és közölte, ott van csomóra kötve benne a gumi. Hát egy világ omlott össze bennem akkor.
2020. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban biztos voltam abban, hogy amint betöltöm a 10. évemet képes leszek olvasni mások gondolataiban.Nagyot csalódtam a 10. születésnapomon😔
2020. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem gyerekként valamiért, hogy Romániában csak cigányok élnek, és ilyen civilizálatlan vadember módjára, mint néhány ilyen afrikai törzs.
2020. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
1: Jajj, szegéény.: )
2020. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nagytestű öreg cicánk és azt hittem, hogy ő előbb lakott ott a lakásban, mint mi, és a szüleimnek engedélyt kellett tőle kérniük, hogy beköltözhessenek.
2020. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem, hogy a halotti toron a husi a elhunytból készül. Emlékszem, mikor meghalt a szolszed bácsi és mamák átvitt minket egy kicsit a tor vége felé. Töltött káposzta volt, nem volt gusztusom megenni és megkerdeztem mamámat, hogy miért eszik meg szegényt. Napokig magyarázták, hogy a bácsi a földben van már, pihen. Persze nagyon kicsi voltam, nem is tudom mit kerestem ott. Azóta is emlegetjük..

Valamint azt hittem, hogy a labdarozsat meg lehet enni és vártam h érjen meg.

2020. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Atyaisten, rengeteg!!!

És ilyenkor persze egy se jut eszembe xD

Pedig tudom, hogy én is nagyon fantáziálgatós, mindent mindenbe beleképzelős voltam.

2020. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem a víztoronyra, hogy egy óriási nyalóka. 🤩

Így nézett ki, ami nálunk volt.

[link]

2020. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor megláttam a paradicsomnak "fogai" vannak, ha kiharapjuk a lédús részét, akkor egy ideig féltem, hogy meg fogja harapni belül a számat. :D Persze tudtam már az akkori eszemmel is, hogy valószínűleg nem így lesz, hiszen előtte is ettem már rengetegszer paradicsomot, és soha nem harapta meg a számat, de egy ideig ezen paráztam, és alig mertem megenni a paradicsom húsos részét.
2020. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindig mikor láttam nagyon magas épületeket (10-20. emeletes ház), elkezdtem szemmértékkel kiméregetni, hogy ha kidőlne, akkor vajon elérne-e idáig (ahol éppen álltam). Természetesen a ház kidőlését mindig szó szerint képzeltem el, hogy a sarkánál fogva elborul és a teljes magassága vízszintbe kerül a földdel.


Ezért évekig félelemben éltem a 4 emeltes házunkban, mert 100%-ig biztos voltam benne, hogy a szembe lévő 10 emeletes ház rá fog egyszer dőlni a mi házunkra.


Azóta rájöttem, hogy képtelenség, hogy egy ház a sarkánál fogva eldől valamerre. Maximum összeroskad, vagy szétcsúszik.


A másik, hogy mindig féltem mamához menni, aki 50 kilóméterre lakik a városunktól, mert az oda vezető országút mentén végig fasor van az út két oldalán. Mindig izgultam, hogy nehogy útközben rádőljön egy fa az autónkra, mintha az valami teljesen hétköznapos dolog lenne, hogy fák dőlnek az útra csak úgy. (mármint nem viharban)


A harmadik, hogy mikor Ralf Schumachernek szurkoltam az F1-ben, mindig azt mondogattam, hogy bárcsak Ralf Schumacher a 242352123. lenne a futamon, mert azt hittem, hogy minél nagyobb a helyezésnek a száma, annál jobb helyen végez. Tehát nálam mindig a Minardik voltak az elsők és a Ferrarik az utolsók. :D

2020. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!