Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki feküdt már le a vezetés...

Valaki feküdt már le a vezetés oktatójával? Vagy valaki kezdett bármiféle viszonyt vele? Nem a jogosítvány megszerzés céljából, hanem mert tetszett neki.

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D Egy idős bácsi volt :D
2020. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy hisztérika volt pasiban, azt hitte, hogy ő a világ legnagyobb bikája, és ki vagyok én, hogy nem tettem szét a lábam. Alig vártam, hogy vége legyen.
2020. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém jobban szerette a pénzt, mint a p**nát. 10 plusz órát vetetett velem a semmire.
2020. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én oktatóm tuti levarrt jó pár tanulót pályafutása alatt.

Együtt nézegettük a csajokat órán, vizsgára várakozáskor képes volt átmenni a szomszéd autóhoz, ha valami jobb csaj volt ott.

2020. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
82%

Az enyém házas, 2 gyerekes apuka.

Hűséges tipus.

Pedig lenne olyan, aki közül tudna választani. Múltkor nem volt otthon a családja hetekig, akkor sem csalta meg.

2020. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem, pedig az enyém nagyon igyekezett. Velem egy korosztályú pasi volt, nagyon fel akart szedni, de nyomulós és kellemetlenkedő, gyerekes stílusban, úgyhogy pár hét után inkább kértem másik oktatót, mert nem szerettem vele vezetni, kellemetlen volt nagyon.
2020. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen sosem fordulhat elő ez teljesen biztos.
2020. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jezus istenem milyen kérdések vannak. Egy vén kecske akar veled kikezdeni? Egyebkent oran kivul azt csinaltok amit akartok.
2020. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
24%

Köztük is van hűséges pali.

De ez meg milyen kérdés már?

B@szol magadnak egy jogsit?

Atya világ. Ettől van ez a sok hülye az utakon!?

Ez nem így működik.

Most őszintén. Oktasson. Legyen normális, stb. De én speciel nem férjet fogni mentem oda, hanem, hogy megtanítson vezetni.

Még tanulok. Az oktatóm sem akarja lecserélni a feleségét. Amúgy meg elég gyér is a felhozatal. Meg mit is akarna egy középkorú hapsi egy tinitől, aki a saját gyereke is lehetne? Jó, tudom, nem csak tinik vannak. Nálunk is van idősebb is. Pl én 32 évesen.

2020. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok mennyi tartas van az ilyen lanyokban? Vagy tenyleg azt hiszik, hogy a ferfuak mindenkivel csak ugy lefekszenek? :D az en oktatom is megallt mindig a szep lanyok elott, de van otthon felesege meg unokaja, o is hűséges.
2020. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!