Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez lenne az elet, mint oriasi...

Ez lenne az elet, mint oriasi szo?

Figyelt kérdés
egyedül vagyok azzal a gondolattal, hogy nekem ez az elet nem eleg? 23 vagyok es egyszerüen nem tudom elkepzelni mit fogok csinalni a maradek eletemben. minden nap felkelni, munkaba menni, itthon gepezni, hetvegen csaladdal lenni. ennyi az elet? nektek mi a velemenyetek erröl?
2020. júl. 2. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez így is marad míg önmagadon kívül nem látsz senkit és önmagad szükségeinek kielégítésénél tovább nem látsz. Marad az unalomig gépezés, meló, pénz.+ a butulás, meg nagy ritkán találsz egy madarat vedelés.

Én nem bírnám ki így.

2020. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A körülmények is számítanak, de nagyrészt rajtad áll, hogy mit kezdesz az életeddel. Ha neked ez unalmas, miért nem csinálsz olyat, ami jobban érdekel? Miért nem próbálsz ki új dolgokat?
2020. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az, hanem tetszik, akkor változtass! Sohasem késő.
2020. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az élet olyan amilyenné teszed.
2020. júl. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!