Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legtöbb "tanuló...

Mennyi volt a legtöbb "tanuló pénz", amit fizettél, és min buktál el, hogy elvesztetted a pénzedet?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb 30000 forint, amit a pszichiáterhez hordtam el. Későn esett le, hogy lényegében csak magamtól-egyedül fogok tudni rendbe jönni. Neki meg volt annyi esze, hogy ezt nem mondta el az 1. alkalom során.


A másik amikor előre utaltam vmire pénzt, de persze soha nem kaptam meg a csomagot, kb 10000.


Mindkét embernek köszönöm a leckét, örökre megtanultam.

2020. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem pár tízezer forint, mert egyik országból a másik országba költözve nem papíroztam le magamat normálisan. De azért ez is fájt.
2020. júl. 2. 23:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

600 000 ft. Nem konkrétan vesztettem el, hanem alapszak után volt egy másik alapszakkal próbálkozásom (két félév után éreztem, hogy ezt nem bírom, ha mást is akarok mellette), utána csináltam egy mestert és utána még egy alapszakot. És ha azt a két félévet nem használtam volna el, akkor 2*300 000 ft-al kevesebbet kellett volna kifizetnem.


De, megérte ettől függetlenül, hiszen ugyanarra a szakra tértem vissza, csak más egyetemen, más munkarendben, szóval megtaláltam benne magam

2020. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
200.000lehuzott 1puncsos ribi
2020. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, sok. Minimum többszázezer.

Egy életbiztosításos befektetésbe engedtem magamat belehúzni. Az ígért hozamok elmaradtak, kivételkor pedig eszméletlen összeget nyúlt le a cég.

Kb. jobban jártam volna, ha belevarrom a párnacihába a pénzemet, és akkor még az inflációval nem is számoltam.

2020. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

100.000 fölött.


Az autós oktatóm nem volt a legmegbízhatóbb személy, sajnos gyakran lemondta az időpontokat, és max. félórát engedett vezetni. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy teljes mértékben tanulópénz volt, hiszen azért sokat tanultam a vezetésről, de sajnos nem eleget. Másnál fejezem be a jogsit.

2020. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

80 000 forintnak megfelelő összeget buktam, nem is olyan rég, egy banki átutaláson külföldről.

Persze voltak korábban is kisebb nagyobb összegek, pl.: pályakezdőként fizettem pár ezer forintot egy kamu munkaközvetítő cégnek.

2020. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vettem egy kihúzhatós I*EA ágyat, és már attól elrepedt később, ha rosszul térdeltem rá.. nem sokáig húzta. Talán 80 ezer körül lehetett. Voltak még ezen kívül is, pl lehúzós exek.
2021. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyat nem tudok mondani ami egy összegben nagyobb pénz mennyiség lenne, csak olyat ami 1-2 év alatt "összejött".


Pl felesleges táplálékkiegészítők (fehérjén vitaminon kívül) edzés előtti pörgetők stb...9 év alatt elment rá kb 250 ezer forint.

2021. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Autó totálkárra törése kb 1 millio.casco nemvolt.biztositó nemfizetett
2021. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!