Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én álltam rossz sorba...

Csak én álltam rossz sorba amikor a szerencsét osztották?

Figyelt kérdés
Amikor csak elhagyom a házat hülyeséget hülyeségre halmozok legyen szó munkáról, vezetésről, vagy csak az átlagos hétköznapi napokról. Amikor azt hiszem, hogy minden sínen van akkor csinálok valami hülyeséget pedig próbálok nagyon oda figyelni de nem sikerül. PL.: Munkában elrontok valamit, elrontok egy rendelést, vagy amikor fuvarozni kell valakit akkor csinálok érdekes manővereket mert a forgalom rá kényszerít és le égetem magam a másik szemében. Sokszor hozom magam kínos helyzetekbe és csak égetem magam mások előtt és már sokszor szorongok is miatta, hogy akkor most megint mit fogok elrontani. Próbálok pozítivan és optimistán hozzá állni a dolgokhoz de valahogy mindig össze jön és már teljesen szerencsétlennek érzem magam. Más is van ezzel így? Ti hogyan tudjátok ezt kezelni? Hogyan bírkoztok meg az ilyen helyzetekkel?

2020. júl. 3. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
hát én nem megyek sehova, csak ha muszáj.
2020. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ehhez nem sok köze van a szerencsének. Szerencsém nekem is a szüleimmel, és hogy hová születtem, leghosszabb párkapcsolatban a párommal volt. Talán a mostani és néhány korábbi főnökömmel volt csak. ...



Koncentácios zavaraid lehetnek, valaki "alapban" is szétszort.

Bár mindenkinek vannak szétszort pillanatai.


Nagyon sok oka lehet ennek.


Bátyámnak is volt ilyen.

2020. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A jó barátok sorozatból megvan az a rész,mikor Ross és Rachel mosni mennek és Ross bénázik a mosóporral, dadog, stb? Na, én is kb ilyen vagyok a mindennapokban 😂😂 szóval ne félj,nem vagy egyedül 😂😳
2020. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!