Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A striákat tényleg nem tünteti...

A striákat tényleg nem tünteti el semmi? Én nem akarok leélni így egy egész életet.

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Aki mást ír, az hazudik!
2020. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Így van, erre nincs úgy mond gyógyír.


Nekem is van néhány (testépítésből adódóan megnyúlt néhány részen a szövet.), végül is ha nem hívom fel rá a figyelmet észre sem venni.


Egy kis napozással javítható a helyzet, de ugye az érintett területek pigmenthiányosak, nem fognak bebarnuli. De még is valahogy jobb az összkép.



Ezzel sajnos együtt kell élned.

2020. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Hazudjunk vagy az igazat? Nincs semmilyen penzen mulo csodaszer. Legfeljebb a tovabbiak megelozese.
2020. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet
2020. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet. Ideje elfogadni, senki sem tökéletes, neked sem kell annak lenned.
2020. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Pár év múlva kifehéredik és kevésbé fof látszani. Nekem hirtelen növés miatt van/volt a hátamon végig és a térdemen. Most híztam (hirtelen, de végre normális testsúlyom van a BMI szerint), van a combomon, fenekem meg a mellemen (de végre jók a 75/A-s melltartók). Amúgy meg vannak ilyen striakrémek, habár csodát ne várj tőlük, kb. 10 emberből tíz embernek van valahol striaja, nem kell szégyellni.
2020. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Nem értem, mit problémázol, sokkal rosszabbul is élhetnél, amíg a stria a legnagyobb gondod, addig nincs semmi valós problémád.
2020. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!