Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért nem kívánnak velem...

Azért nem kívánnak velem kommunikálni mások, mert nincs semmi közös témánk, vagy csak emiatt még nem fordulnak valakitől határozottan el?

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akikkel hiaba probalsz beszelgetni, nem akarnak. Nem vagy nekik szimpatikus valami miatt, ha belegondolsz neked is van olyan ember, akit nem birsz. Megesik. Én is tapasztaltam, hogy vannak ilyen emberek egyszeruen ezt elkell fogadni. Majd lesz olyan, akivel tokeletesen megertitek egymast.
2020. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi van az emberekkel.

Ne vedd magadra, nyersen szoktam írni.

Szóval, neked is nyitnod kell a másik érdeklődési körére, viszont a másiknak is a tiédre és akkor, lesz közös téma, ez ilyen egyszerű.

Szóval hülyeség azért elfordulni, csak mert nem találtok közös témát.

Aki akar, az talál.

2020. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi nem tudhatjuk, hogy miért nem akarnak veled kommunikálni, mert 1. nem ismerünk téged, 2. nem ismerjük azokat, akikre célzol, 3. nem ismerjük a szituációt, mint ahogy azt sem, hogy tényleg nem akarnak veled beszélni, vagy csak te érzed úgy.

De általánosságban elmondható, hogy manapság csak úgy üresen fecsegni - a tinilányokon kívül - senki nem szeret. Egyszerűen nincs rá idő. Ezért, ha valakivel barátkozni akarsz, tényleg szükséges a közös érdeklődés, közös hobbi (ez gyakorlatilag bármi lehet, akár egy film, amit mindketten szerettek, vagy egy jó könyv, amit olvastál, és ajánlasz neki, ő meg vevő rá... bármi), ami összehoz.

Nem működik ez a "szia, mizu?", és effélék órákon keresztül. Régen volt ilyen, de mostanra felgyorsult az élet, és megfogyatkozott az emberek türelme.

2020. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!